Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-es tesztnek már a nemvárt...

10-es tesztnek már a nemvárt előtt 3 nappal legalább halványan mutatnia kellene ugye a terhességet, ha középidőben volt ovu?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
De miért nem várod meg amíg kiderül megjön-e vagy nem? Ezt a 3 napot kibírhatnád már nem sok. És akkor nem dobod ki a pénzt tesztekre feleslegesen.
2020. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert minél hamarabb el kellene kezdenem a progit, előző 2 vetélésből okulva...
2020. aug. 6. 11:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állítás akkor igaz, ha ovuteszt vagy uh alapján fixen tudod az ovu napját. Igen 12-13. dpo-n a 10-es teszt ebben az esetben halvány, de egyértelmű lesz.
2020. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Ráérsz prog.t szedni ha már késik. Ezt az orvos is mondani fogja!
2020. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nyilván ovutesztelek, onnan tudom pontosan, hogy mikor volt ovu.

Az orvosnak mindegy, hogy megmarad-e a babám vagy sem, neki csepp a tengerben...

2020. aug. 6. 11:12
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

3-as vagyok, progi szedése nem indokolja a mensi elmaradás előtti tesztelést. Ezt az orvosom mondta, mivel a mensivel a korai terhesség el is mehet, független a progitól, í]y totál fölös előtte beszedni. Mensi utáni napon, pozitív teszt esetén kell szólni és akkor szedni. Nem azon a pár napon múlik, viszont mensi előtti pozi teszt még közel sem 100% Csak ez miatt kár kapkodni és nagyítózni a teszteket.


7 évet vártunk mi is nekem is kellett progi, de bőven ráért egy héttel később is (előtte vesztettem ikreket) Nem kell rohanni a progival :)


Sok sikert!

2020. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Pedig hidd el hogy ráérsz a progeszteronnal 3 napot.
2020. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellene. Van akinek csak 3 nap késes után mutatja. Sokmindentol függ. Nekem a késes napján alig látható csík volt. Két nappal később már látszott jobban.
2020. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ráérek, de azért már kíváncsi vagyok, szerintem aki ebben a cipőben van, megérti, hogy minden hónapban ugyanúgy para és nem tudsz nem rá gondolni.
2020. aug. 6. 11:16
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj kérdező de a türelmetlenekből élnek meg a terhességi teszt gyártók. :)

Ráírják hogy ennyi nappal előtte kimutatja csak azért, hogy többet vegyél. Ne dőlj be, inkább kösd le a gondolataidat valahogy. Ez a három nap nagyon nehéz ha kizárólag ezen agyalsz.

2020. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!