Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy a nemvárt...

Van olyan hogy a nemvárt napján negatív a teszt és mégis van baba? Ti voltatok úgy?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Azért érdemes a teszttel megvárni pár nap késést.
2020. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha csúszott az ovuláció pár napot, akkor simán.
2020. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nemvárt utáni 1.napon negatív Predictor, 4.napon közepesen erős pozitív.

Az X-epile 8.napon lett egyforma két csíkos.

Holnap leszek 10 hetes :)

2020. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha később volt ovu, akkor hosszabb ciklus lett volna, így amit késésnek gondol az ember még csak nem is késés. De ugye megfigyelés nélkül ezt soha nem lehet tudni.

Amíg nem jön meg érdemes tesztelgetni :) Pár napot bármikor késhet az ovu ez még teljesen rendben van, ebből lesznek a később fogant babák, akiket ez miatt a teszt is később mutat.

2020. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen, csináltam tesztet, negatív lett, ittam sört, aztán pár nap múlva még mindig nem jött meg, akkor már pozitív volt. :)
2020. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!