Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitív ovulációs teszt?

Ez már pozitív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

[link]

Figyelem, ez egy ovulációs teszt 😁



2020. aug. 6. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, hisz nem egyforma vagy erősebb a csíkod.
2020. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem.
2020. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Tesztelj holnap is :)

2020. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én azt mondanám, ha az eddigiekhez képest erős és a következő már gyengébb lesz, akkor lehet ez a pozitív. Nem mindenkinek lesz olyan erős, mint a kontroll. Az eddigi és az ezt követő tesztekhez viszonyítva kell nézni.
2020. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4es: nem véletlenül nem lesz pozitív az ovulációs teszt, ilyen esetben pl célszerű felkeresni egy nőgyógyászt, van-e egy általán peteérés / ovuláció.
2020. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Természetesen javasolt felkeresni egy orvost, én is így gondolom. De ez amúgy is érdemes, ha kétségek vannak. Nekem orvost mondta, hogy van, akinek nem lesz soha olyan erős, mint a kontroll csík. Nem egyforma az LH szint sem mindenkinél. Attól még lehet peteérés.
2020. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazából nekem endokrinológus mondta, hogy az ovu tesztekben pld meg fals pozitív is van.Vagyis pozitív lesz aztán meg sincs peteérés,ezért érdemes 1 év sikertelenség után megnézni mi is a gond, van e.


A 4.valaszolonak igaza van az előző és következő teszt lesz érdekes,ha a holnapi teszt halványabb akkor valószínűleg megvan az ovu.Az lh csúcsot sem könnyű mindig időben elkapni van hogy lecsúszik róla az ember és attól még van peteérése csak nem pisil egész nap tesztet hogy tuti biztos legyen benne.

2020. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért én hozzátenném, ha fals pozi az eredmény az feltűnő tud lenni, hiszen pl nem jön meg a szokásos luteális fázis hosszával.


Ha van erősödés majd hirtelen halványulás, akkor lehet következtetni már, hogy volt ovu, csupán érzékenyebb tesztre van szükség. Nekem a 25-ös teszt soha nem lett pozi, csak erősödött majd halványult. 15-ös meg 5 napig is pozi volt így végül a 20-as vált be ami szépen mutatta. Bizony az lh csúcs mindenkinek más szintű lehet, nem mindenkinek lesz 25.


Én tapasztaltam azt is, hogy milyen, legalábbis nekem, ha nincs ovu. Minden lh teszt időn túl pozitív közeli lesz, kb mensiig..... persze ilyenkor késik is vagy egy hetet... Szerintem ilyen elven kiszűrhető, hogy fals vagy sem, esetleg egy hőgörbe vezetés még közelebb visz a valósághoz :D

2020. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Nekem a 15 napos luteális fázisra(bizonytalan hőgörbével) és pozitív ovu tesztekre mondta ez az endokrinológus, hogy szerinte nincs peteérésem és fals pozi az ovuteszt.(ami nem mindig volt határozottan erősebb,vagy épp néha nem volt azonos erősségű és aztán rácáfoltunk mert abban a hónapban terhes lettem mikor ezt igy kijelentette.
2020. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm a válaszokat! Az esti már pozitív, csak volt egy kis hiba a tesztben, pont ott ahol a teszt csík van, így egy pontban halványabb, de amúgy ugyan olyan erős a két csík :)

2020. aug. 6. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!