Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutatnátok nagyon halvány...

Mutatnátok nagyon halvány teszteket amiből végül baba lett?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy tesztet a nem várt előtt egy nappal, egy x-epilt és látok rajta egy nagyon halvány de rózsaszín csíkot, kíváncsi lennék mások tesztjeire, hogy nektek milyen volt a nagyon halvány pozi amiből végül baba lett? :)

Köszönöm mindenki válaszát előre is!



2020. aug. 7. 14:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg egy Facellet vagy Predictort és akkor nem kell ezen dilemmázni. Az x epil sokára lesz normálisan pozitiv.
2020. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen tesztelek majd egy jobb minőségű teszttel csak sajnos most ez volt itthon és nem volt még alkalmam venni jobbat :)
2020. aug. 7. 14:21
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A vékonyak Xepilek, az erős pozitívak Predictorok. Azóta is boldog kismama vagyok. :)


Ha rózsaszínnek látod élőben, akkor lehet rá esély, ismételjél majd.

2020. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9. Dpon fotózhatatlanul halvány volt, csak a lámpa felé tartva derengett talán valami. 11. Dpon már lámpa nélkül is halványan látszott 10es teszttel.

13. Dpon a digitális clearblue és a predictor early is egyértelműen kimutatta. Ezekre érdemes beruházni ha gyanús a csík. 🙂

2020. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

3-mas megkérdezhetem, hogy a legfelső halvány x-epil teszted hányadik dpo-n készült?

Mind a kettőtöknek szívből gratulálok és jó egészséget nektek és a picijeiteknek! :)

2020. aug. 7. 14:44
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok.

Nem tudom pontosan az ovulációm napját, a halvány teszt 3 nappal volt a nemvárt előtt és kb 11.dpo-n ha a nyákot veszem figyelembe.

2020. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

[link]


Vastagabb Facelle, vékonyabb x-epil, zöld one step

2020. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azta, 7-es .. Ezek tényleg nagyon halványak voltak de az utcsó napokra már egészen beerősödtek :) de szuper! Jó egészséget nektek is! :)
2020. aug. 7. 14:59
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Nem várt mensi napja / 26. Ciklusnap/

2020. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2020. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!