Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. dpo környékén járók, van...

5. dpo környékén járók, van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés

Én 17.-re nem várom és piszkosul lassan telnek a napok. Gondolom vagytok így ezzel még páran. Ahány oldalt olvasok, annyi félét írnak mind arról, hogy hány napig életképes a spermium vagy hogy hány nappal az ovuláció előtt érdemes próbálkozni. Nekünk nem a legjobban sikerült az időzítés, de azért reménykedem, amíg lehet. :)

Írjatok, hátha gyorsabban telnek a napjaink.



#teherbeesés #ovuláció #spermium életképessége
2020. aug. 7. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/324 anonim ***** válasza:
71%
Szia, igaz én 13. dpon vagyok és holnapra nem várom de szívesen beszállnék a csevegésbe :) a mi időzítésünk sem volt a legjobb mert 2 nappal az ovu előtt tudtunk együtt lenni csak..
2020. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/324 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy csatlakoztál.

Mi sajnos 3 nappal előtte. Pénteken este voltunk együtt. Szombaton és vasárnap pozitív volt az LH teszt. Hétfőn lett negatív.

Nagyon szorítok Neked!

Lassan Te már tesztelhetsz :)

2020. aug. 7. 15:27
 3/324 A kérdező kommentje:
2 nappal ovu előtt elég jók az esélyeid :) majd írj, ha teszteltél :)
2020. aug. 7. 15:30
 4/324 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán megvan az esély nektek is.. Főleg így, hogy pénteken este voltatok együtt :)

Ma csináltam egy tesztet reggel amin mintha lett volna valami halvány csík de ezt még nem lehet elkönyvelni pozinak mert attól még messze áll :) de reményt keltett bennem

2020. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/324 A kérdező kommentje:

Nagyon jó hír!

10-es érzékenységűt csináltál? :)

Biztos erősödni fog! :)


Nagyon remélem, hogy jó volt az időpont nekünk is.

2020. aug. 7. 16:06
 6/324 anonim ***** válasza:
Nem sajnos csak egy 25-ös erősségűm volt itthon és ellőttem :)
2020. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/324 A kérdező kommentje:

Mindenesetre legközelebb már a 25-ös is biztosan erősebb lesz. :)

Le a kalappal előtted, hogy eddig bírtad. Én a korábbi terhességeimnél 10. dpo-n teszteltem. Az elsőnél pozitív is lett, a másodiknál csak a 15. dpo-n lett pozitív. Most is valószínűleg meg fogom próbálni, hátha :)

2020. aug. 7. 16:31
 8/324 anonim ***** válasza:
Hát őszintén én is meglepődtem magamon, hogy kibírtam eddig :D Mindig nagyon korán tesztelgetni szoktam de ezt a hónapot olyan reménytelennek gondoltam, hogy nem motivált semmi arra, hogy teszteljek mert tudtam, hogy negatív lesz
2020. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/324 A kérdező kommentje:

Van bármilyen tüneted egyébként? És ha van, mikortól?

:)

2020. aug. 7. 17:33
 10/324 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok :) én 3.dpon vagyok, tökéletes idozitessel (előtte is és aznap is sikerült 🥰) ha nem haragszok csatlakoznék a csacsogashoz :D
2020. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!