Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy 2 ugyanolyan...

Lehetseges hogy 2 ugyanolyan erzekenysegu de mas markaju tesztbol az egyik pozitiv a masik negativ?

Figyelt kérdés
Elegge gorcsolok a napokban es mostansag eleg zavaros is volt a mensim.. egy baratnomnek is akkor derult ki, hogy babat var, mikor elegge gorcsolt. Csinaltam egy (ketto🤣) tesztet, az olcsobb (szurke doboz rozsaszin betukkel-nem tudom a markat) a masik pedig egy dragabb x epil. Az olcsobb sima papiros lett pozitiv.
2020. aug. 9. 20:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Koszonom Nektek!❤️


Szedem-szedem, viszonxlag eros van nekem, a migrenem miatt amugy is szedem altalaban(bar mostanaban minden vitaminomrol megfeledkeztem), de most raallok ujra a magnezium-c-es d vitaminra, aztan majd amit a doki javasol pluszba. Addig nem akartam venni semmilyen plusz vitamint, esetleg folsav/folat ajanlott? Vagy a dokiig nem vagyok mar vele elkesve talan.. 😁 egyebkent jovo heten megyek, akkor megyunk haza videkre, es meg ott van az orvosom, ideje itt is keresnem valakit. Nem igazan tudom honnan szamoljak, a rendes 6 napos, gorcsolos eros mensim az junius 5.en volt. Utana juni vegen barnaztam 4 napot, majd juli 19 volt egy 4 napos fajdalommentes eleg enyhe mensim, ami sokkal rovidebb es kevesebb volt mint maskor.. most pedig azt hittem ujra megjon annyira gorcsoltem es a melleim is uuugy fajnak! :D de nem.

2020. aug. 10. 11:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!