Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra is várjam a menstruációm?

Mikorra is várjam a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tudom elég abszurd kérdés, de a nőgyógyász kissé összezavart. 5-én voltam szokásos vizsgálaton, ahol szóba került, hogy lassan babát szeretnénk. Azt mondta UH közben az orvosom, hogy most van egy erős tüszőm a bal oldalt, ugyhogy ha babát szeretnénk az elkövetkezendő 2 napban csőre vagyok töltve. Haza jöttem és megnéztem a menstruációs naptáramat. A héten vasárnap kellene megjönnie. Eddig mindig akkor jött 1-2 nap késéssel amikor a naptár írta. Viszont ha múlthéten volt ovulációm akkor nem később kellene megjönnie? Voltunk együtt a párommal, de nem szeretnék idő előtt tesztelni, nehogy csalódás legyen a vége.

2020. aug. 12. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ovulációtól számolva 14-16 nap múlva jön meg a menstruáció. Szerintem számolj 16 nappal és ha nem jön meg tesztelhetsz.
2020. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!