Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írna olyan aki megszakításos...

Írna olyan aki megszakításos "védekezès"melett lett terhes ?

Figyelt kérdés
Pont ovu előtt egy nappal voltunk együtt. Mennyi esély van igy teherbe esésre?
2020. aug. 17. 10:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

12 éve alkalmazzuk, sosem lett baba, csak amikor nem szakitottuk meg, akkor viszont azonnal, mindháromszor. Sőt, tovább borzolom a kedélyeket, ciklus elején és végén megszakítani sem szoktuk. Aki igy lesz terhes, ott valoszinűleg mégsem szakitották meg időben.

Tiniknek és nem stabil párkapcsolatban élőknek nem javasolnám, de amúgy egy jól működő módszer, a szabályok betartása mellett.

2020. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

Barátaink sokáig ezt hangoztatták

22 évig “vèdekezztek” így naptár módszerrel

2 gyerekük lett amikor akartàk 1-2. Hónapban.


Aztán 46 és 44 évesen sak besikerült a baba

2020. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Abban a korban, amikor már semmiképp nem vállalnék babát, biztosan nem kisérleteznék ezzel a módszerrel. Lehet apuka reakcióideje már nem volt az igazi 😃
2020. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem pont megszakításos védekezés, hanem kiszakadt óvszer mellett lettem terhes, ciklus 7. napján, amikor elméletileg semmi esély.

Bár a babát nem tarthattuk meg, de ezek után eszembe se jutna megszaakítással védekezni, amennyiben nem akarnék babát. Szerintem ez azoknak lehet jó, ahol nem baj, ha becsúszik egy terhesség.

Én úgy olvastam, hogy ciklus bármelyik napján tegerbe lehet esni, csak az esélyek nem ugyanazok.

2020. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Azért lepontozni valakit, mert leírta a véleményét? És hogy igen is teherbe lehet esni? hmmm érdekes.
2020. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Vannak ezen az oldalon megszállott lepontozók, le kell őket tojni. Ahhoz, hogy valaki extrém időpontban essen teherbe, rendszertelen, össze-vissza ciklusok kellenek. A ciklus elejei teherbe eséshez pl extrém rövid. Nyilván, akinek nem fér bele ha mégis becsúszik a baba, ne alkalmazza. Ezen az oldalon nagy divat amúgyis gumi, megszakítás mellett eherbe esni :)
2020. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

oké, értem hogy lepontoz bárki is bárkit, de akkor indokolja meg. /ám én is tojok rá/, de elég érdekes hogy legfőképp olyanok lettek lepontozva, akik vállalták is a babát.

Nem tudom h a kérdező pontozta-e le, mert az igazság lett leírva és nem pedig amit hallani szeretett volna. no mind1.

2020. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

🙋

Menzesz előtt 5 nappal utána 2× megjött de tüneteim lettek ezért teszteltem de mind negatív volt pedig bőven időbe csináltam 10 darabot és több fajtát. Orvos alapította meg a terhességet, 11hetes vagyok de a tesztek most is negatívak 🤦

2020. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem! nem én pontoztam le senkit .:) nos nem szoktuk alkalmazni ezt a módszert de most igy jött össze . Nyilván nem baj ha igyis be csúszik . :)
2020. aug. 17. 14:40
 20/22 anonim ***** válasza:
28%

"Bár a babát nem tarthattuk meg"


Ilyen nincs. Ha akarod megtartod, senki nem kényszeríthet másra.

Vagy lehet én értelek félre, de úgy írod mintha nem rajtad múlott volna egyedül a döntés.

2020. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!