Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerült? Annyira...

Miért nem sikerült? Annyira le vagyok törve.

Figyelt kérdés

Tudom nem olyan régóta vagyunk rajta a babatémán,mert csak 4hónapja lehet kb,de mindig odafigyeltünk és semmi.

Tudom nem egyszerű teherbeesni,meg nem látnak belém,sokaknak még tovább tart stb..

Tudom mikor volt ovum,2-3naponta voltunk együtt ovu elött és utána is 1 nappal.

Teljesen le vagyok törve. :(



2020. aug. 18. 08:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert ciklusonkent csak 25% esély van, meg akkor is ha jókor vagytok együtt. 4 hónap után talán nem kellene kiakad i.
2020. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Szia a kérdésre nem tudok válaszolni. De nem vagy ezzel egyedül. Mi a 8. hónapnál járunk... 1 éven belül még teljesen normális. És ahogy már írták is minden hónapban csak 25% esély van rá.
2020. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem olyan, hogy elhatározod és rögtön sikerül is. A lottó ötös se ilyen, de annál azért sokkal több esélyed van most. Nekünk félév volt, szerintem egyáltalán nem sok.
2020. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Igen tudom hogy ez az idő még semmi,de volt már 2 kémiai terhességem,így szeretném nagyon hogy összejöjjön és meg is maradna.


Nehéz kibírni ezt az időszakot,főleg hogy a családban most terhes egy valaki és ő mindig kihasználja hogy benyögjön valamit a terhességéről,tudja hogy mi is próbálkozunk és sokszor megkértem,hogy ne csinálja.

2020. aug. 18. 08:43
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert neked nem sikerül még nem kell másokat bántani. A rokonod épp boldog, első gyermekét váró nőnek nem kell családi körben kibírnia, hogy ne beszéljen a terhességéről, micsoda elvárás ez?!


Nekem sem sikerült évekig az első, mégsem nyomtam ezt rá a környezetemre, pedig csak röpködtekma szúlések körülöttem. 4 hónap után meg..., hagyjuk.

2020. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkó lenni, de kicsit lazíts. Túlságosan rá vagy feszülve. Ez nem jó, kikészíted magad. Mi 2 évig vártunk. Közben egyik sógornőm megszült, a másik pedig terhes lett. Eszembe sem jutott h szóljak nekik h ne beszéljenek róla. Pedig ők is tudták, hogy szeretnénk babát. Annyira vágytam már rá. Ráadásul mikor anyósom úgy állt elém majdnem sírva, hogy lesz még egy unokája, hát nem esett jól elhiheted. Viszont ki vagyok én ahhoz, hogy bárkit is leszóljak h ne beszéljen a legnagyobb öröméről. Nem ellened szól tényleg, nem bántásból, de lazíts. Élvezd a pároddal töltött időt, az együttléteket. Szervezzetek sok közös programot, hidd el sikerülni fog. Nálunk akkor sikerült mikor már feladtam, nem görcsöltem rajta, csak éltük az életünket 😊

20hkm

2020. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Mármint mások nem beszélhetnek előtted a saját terhességükről? Jaj. Hát tényleg nagyon ráfeszültél. Lazíts kicsit, élvezzétek a szexet. Ha folyton a naptárat nézed, el fog veszni a varázsa, ne a babagyártás legyen az elsődleges cél.
2020. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Na, azért nehogy már a rokonod ne mondhasson semmit a terhességéről, mert ti alig 4 hónapja sikertelenül próbálkoztok! Lazíts, ne vetítsd ki ezt másokra és ne várd el tőlük, hogy mind hozzád alkalmazkodjanak. 4 hónap még semmi, sikerülni fog, csak ne görcsölj rá.
2020. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire kivagy ettől, miért olvasol itt, de komolyan?

Nekem is volt ilyen időszakom, de enyhült mikor elkezdtem ezt az oldalt mellőzni.

Keress másik elfoglaltságot, akar szerezz egy macskát, ég kutyát, főzz minden nap, biciklizz. Ne ezt a témakört bújd.

2020. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy ne görcsölj rá. Én is beleestem ebbe a hibába első gyerekkel, és nekem is volt kémiai terhességem. Amikor elengedtem, éltem az életemet, összejött.
2020. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!