Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy hete késik ha holnap...

Már egy hete késik ha holnap ne adj isten negatívat tesztelek mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb lenne minél előbb dokihoz fordulni.Teszteltél már?
2008. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Ha egy hete késik, akkor reggel már reméljük pizitív lesz :) , de ha esetleg negatív lesz ,akkor szerintem akár holnap is elmehetsz, én elmennék... Mert akkor valami más van a dologban...reméljük nem!

TEszteltél már, vagy reggel lesz az első??? MEgírod majd az eredményt???

2008. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hét késés után érdemes dokihoz menni, addigra már hüvelyi UH-n látható lesz a szívhangja. Ha hamarabb mész, a doki úgyis vissza fog rendelni, csak felesleges izgulás lenne belőle.
2008. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy persze ez csak akkor igaz, ha pozitívat tesztelsz. Ha negatív, akkor nyugodtan mehetsz hamarabb, előfordulhat pl. hogy egy cisztától nem jön meg.
2008. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem már 9napja késik és az 5.napon negatívat teszteltem. :( Elmntem az SZTKás rendelésre ahol már időpontot kell kérni a nőgyógyászhoz és nagy kedvesen adtak DECEMBER 29.re!Na ilyenkor legyen nyugodt az ember,hogy mi "baja"lehet,mitől késik!Rem.te nagyobb sikerrel jársz!
2008. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ez a mai lesz az első teszt. Idáig nem mertem de most már naagyon kíváncsi vagyok ma reggeli hőm 36,9 és felkelés után piszok hányingerem volt. szorítok magamnak és ígérem írok
2008. nov. 27. 06:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Szorítok.
2008. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csajok!!!

Két csíkos lettem :)

2008. nov. 27. 12:01
 9/13 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!! Akkor jövőhéten irány a doki!!!

Vigyázz magatokra!!!!

2008. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Sok sikert a picihez, és kitartást az előtted álló megpróbáltatásokhoz:) Ez alatt az első vizsgálatrohamot értem:) Készülj úgy hogy egy ideig dokitól dokiig jársz:)

2008. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!