Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utan mensi elojelek,...

Ovu utan mensi elojelek, mensi elott meg semmi?

Figyelt kérdés
van mas rajtam kivul akinek az ovu napjatol total mensis tubetek vannak (mellfajdalom, ingerlekenyseg, faradtsag, hasszurka, derekleszakadas) 1 hetig. Aztan minden elmulik. Minden. Majd szepen megjon. Gorcsmentesen, hiszti mentesen, mintha nem is mentsrualnek. Az ovum napja biztos. Lh teszt es homerozok.
2020. aug. 18. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni. Majd egy hétig haldoklom, aztán elmúlik. De van mikor mensi végéig kitart.
2020. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban nekem is ilyen volt, görcsölt ovu után 1 hétig aztán abba maradt. A mensim meg egyáltalán nem fájt, pedig én elégé szoktam görcsölni.
2020. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni. Főleg mióta letettem a tabit. Előtte nem is éreztem az egészből semmit.
2020. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!