Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet h mar megint babas...

Lehet h mar megint babas vagyok? Nagyon ciki lenne ilyen hamar

Figyelt kérdés
a kislanyom most 13 hetes es amikor 8 hetes volt akkor megjot de azota semmi,akkor is csak egy par csep volt.a parom veletlenul elment benem meg mielot felhuztuk volna az ovszert.sajnos meg ilyen hamar nem tudnam megtartani mivel h kislanyom meg nagyon kicsi,es ha megis lenne pocak lakom akkor sem szeretnem bantani de mas valasztasom nem lesz.alandoan almos vagyok neha meg hanyingerem is van.bocsi h nincsenek ekezetek de nem talalom a win 7-en hol lehet at allitani
2010. aug. 5. 07:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
aszt elfelejtetem h szoptatok
2010. aug. 5. 07:29
 2/13 anonim ***** válasza:
A sógornőmnek 3 hónapos volt a lánya,amikor újból terhes lett.Megtartotta,mondta egy picit nehéz volt,de a 2 kicsi között alig van korkülönbség.A lányok meg nagyon jól elvannak egymással:)
2010. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez eléggé 2 esélyes.De szerintem a szoptatás miatt valamennyire védve vagy egy újabb terhesség ellen, még az elején.De azt tudd, hogy szoptatás alatt- ha már régebb óta szoptatsz-vérzés nincs, de peteérés van.Jó lesz, ha vigyázol, ha még nem szeretnél babát.Most nem tehetsz mást, várnod kell.És majd csinálj egy tesztet.Mi csak jósolgatni tudunk.Nem lenne ciki, ha újra terhes lennél, de szerintem még várni kellene.Az orvosok is azt tanácsolják, hogy a teljes regenerálódás érdekében érdemes szülés után egy évet várni egy újabb babával.A testednek idő kell, míg helyreáll.
2010. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 eszo ***** válasza:

és ha most mégis terhes lennél, akkor elvetetdnéd??

komolyan?????

2010. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem kell egy évet várni, ezt a dokik csak a császárosoknak tanácsolják, a szervezet meg okosabb, mint a dokik, csak akkor leszel terhes újra, ha a szervezeted felkészült.

Ezt leszámítva egyetértek veled, hogy kétesélyes a dolog. Tesztelj kérdező, reméljük nem vagy az, és legközelebb védekezz, gondolom tudod, hogy az sem túl biztos védekezés, ha félúton húzza fel az óvszert, mert az előváladéktól is lehet teherbe esni.

2010. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam, 6 hét után első alkalommal becsúszott, és már kezdtem a tüneteket érezni, de vettem egy tesztet és nega lett. Már 10 hós a fiam, a mensim még mindig rendszertelen, igaz már spirált is tetettem fel, de még szoptatok, és amíg szoptatsz, lehet rendszertelen a mensid.

Vegyél egy tesztet, jobb mint a bizonytalanság!

2010. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan családot, ahol 11 hónap van a két gyerek között. Vagyis a nagyobb két hónapos volt, amikor az anyuka teherbe esett.
2010. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképpen tesztelj egyet,mert a biztos,rosszabb igy bizonytalanságban lenni,és igen egyébként mig szoptatsz nem biztos,h beáll rendesen a menszesz,lehet,h ki is marad,de a teszt a biztos.

Ird majd meg,ha a teszt mellett döntesz,h mi lett!

2010. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
amikor haza jon a parom majd elkuldom patikaba, ha nem jon tul keson.majd megirom az eredmenyt.nincs semi segitsegem igy valoszinuleg nem tudnam megtartani ha babas lenek
2010. aug. 5. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet?:)
2010. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!