Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja késik a menstruációm...

5napja késik a menstruációm és túl vagyok 3 negatív teszten?

Figyelt kérdés

5napja késik a mensim és túl vagyok 3 negatív teszten !

Másfél éve védekezés nélkül vagyunk együtt a férjemmel abban bízva hogy hátha jön a gólya és hozza a picit!


Vajon későn értem volna meg ?

Vagy várnom kellene meg és újra tesztelnem?


Aggódjak vagy dokihoz kellene menni?



2020. aug. 24. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egy teljeskörű kivizsgálás a biztonság kedvéért, éppen időszerű lenne.
2020. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy év után már orvoshoz szoktak fordulni. Mindketten menjetek, lehet nem is nálad van a bibi.

Elsőkörben neked egy vérvétel, nőgyógy uh., hormonpanel, átjárhatósági. Eközben a párodnak spermavizsgálat.

2020. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De szerintetek most vajon baba van a dologba mert idáig rendesen meg jött most 5napja késik !? Ez lenne a kérdés 3 teszt negatív. Várják még egy hetet és teszteljek újra ? 😊
2020. aug. 24. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudod az ovu napját, netán az elmúlt fél évben mért leghosszabb ciklusodhoz képest késik 5 napja, akkor már pozi lenne bármikor bármilyen teszt. Így nincs baba.

Ovu utáni 12. napon már egyértelműen halvány pozi szokott lenni minden erősségű teszt terhesség esetén, nyilván ehhez tudni kell lh teszt vagy uh alapján az ovu napját.


Csupán ebből kiindulva őszintén mondom, hogy inkább a mensit várd. És érdemes elmenni a vérvételekre, lehet apró gond van amire egy kis gyógyszeres segítségre van szükség, pl a TSH szint magas, tehát pajzsmirigy gond van, kapsz rá gyógyszert és fél éven belül jöhet is a baba, nem érdemes halogatni, mert csak az idő megy :)


Természetesen, ha nem tudod az ovu napját, és szokott hosszabb ciklusod lenni, és gyakran vagytok együtt, akkor még van remény terhességre, de akkor még csak nem is késik a mensid. Persze vannak az 1%-os ilyen olyan kivételek, ami alapján amíg nem jön meg mindig van remény.


Minden jót és sok sikert :)

2020. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs baba.
2020. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

A 4.dik negatív teszt után elment a dokihoz. Aki vérvételből 3 óra alatt meg mondta hogy nincs baba.


De ami közben történt az engem le sokkolt. Ez volt tegnap. Meg mindig nem térek észhez.


A bal oldani petefészkem gyönyörű normális.


A jobb oldali viszont 6.19X7.00cm-és petefészek ciszta ami tele van vérrel minnel hamarabb műtendő.


Iszonyatos fájdalmai vannak ami erős görcsben nyilvánul meg és derékba sugárzik ki.


E mellet említettem nektek hogy hányingerem is volt, valamint a melleim be vannak duzzadva. A hormon háztartásom felborul ezért probukalt hasonló tüneteket mint amit a kis mamák éreznek.


Hozzá kell tennem ma voltam vér vételen mert már adta is idő pontot, hogy meg vizsgálják a cisztat hogy vannak rákos szövődményei.


A petefészek rákot és a cisztat nehéz meg különböztetni ezért szügséges alapos vizsgálat a műtét előtt.

(Orvosom szavai szerint)


Amit én javasolni tudok minden nőnek akinek nem jön meg és negatív tesztje van 1 hét múlva a vérzés kimaradása után is az menjen egy vizsgálatra a nőgyógyászához.


Van aki most biztos meg ilyen hogy ahh nekem se jött meg és negatív tesztem van akkor nekem is cisztám van vagy rákom?

Nem! De mindenki saját érdekében aki ezeket tapasztalja mint én.


Hozza teszem nekem a családomban sajnos rengeteg rákban szenvedő hozza tartozom hunyt el és gyógyult is ki belőle.

Genetika függő.


De csak pozitívan.

😊😊😊

2020. aug. 26. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Kedves kérdező, sajnálom, hogy nem baba lett, azt meg méginkább, hogy műtétre van szükséged. Csak kívánni tudom, hogy egy szimpla ciszta legyen! Csak pozitívan :) Gyors felépülést!

2020. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!