Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+1 naposan voltam beta hcg...

5+1 naposan voltam beta hcg teszten, es 1320 lett at eredmeny. Ez megfelelo ertek? Ket vetelesen vagyok tul nagyon izgulok... Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Jó. De nem értem a HCG mérésnek mi értelme van. Talán megakadályoz egy újabb vetélést? Egy értékből még csak következtetni se lehet semmire. És ha alacsony lenne, mi lenne? Önmagéban az alacsony HCG szintet sem tudnád kezelni. Szóval ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól dolog. Azon kívül, hogy terhes vagy, semmit nem tudsz meg belőle.

Még egy progeszteron szint mérésnek is több értelme lett volna.

2020. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Igen, tokeletesen megfelel ez az ertek. Ne aggodj! Tudom nem konnyu a te esetedben, de nekem az 5 terhessegem lett sikeres.

Boldog babavarast!

2020. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikrekkel volt ennyi
2020. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!