Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynositol/inofolic tapasztalat...

Gynositol/inofolic tapasztalatok? Ki mennyit ivott belőle? Segített teherbeesni?

Figyelt kérdés
Hány hónap használat után jött össze a baba?

2020. szept. 1. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, ez sem csodaszer, és bezavarhat a ciklusba, úgy mint a barátcserje illetve a cickafark és palástfű tea. Ezeket igazolt hormongond nélkül nem ajánlott inni.
2020. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hormongondom, az orvos javasolta, hogy amíg haladunk a vizsgálatokkal, addig igyam, napi egyet. A második hónapban terhes lettem. De nem állítom, hogy ettől. D Vitamint és szelént szedtem mellé.
2020. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Januárban kezdtem inni a gynositolt, napi kettőt, februárban már nem jött meg :) előtte is próbálkoztunk sokáig, de nem estem teherbe. Nem mondom, hogy csodaszer és tuti ez segített, de ami tuti, hogy brutal peterest csinált, egyből tudtam, hogy idő van :)
2020. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már mindent kipróbáltam, semmi nem segített vetélés után fél évvel rendberakni a ciklusom, így elkezdtem egyszerre szedni a Gynositolt, E-vitamint meg babaváró vitaminokat. Emellett nagyon megnyugodtam, mert a köv. ciklusra Clostilbegytet kaptam, és nagyon bíztam a sikerében. Beszednem már nem kellett, egyből sikerült a baba. Hogy ezek közül melyik tényező volt a döntő, nem tudom. Gynositolt napi 1x szedtem.
2020. szept. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jó ezeket olvasni :)
2020. szept. 13. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma irta fel a doki, de szedhetek melle azert alap vitaminokat? E D C vitamin, vas szerintetek? Mert vegulis azt megbeszeltuk, hogy igy melle fol9sleges mehpempot szedni stb mert zavarhatjak is egymast, csak ezeket a mindennapi vitaminokat asv anyagokat felejtettem el megkerdezni
2020. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2020. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Berni22 válasza:
Sziasztok.Nekem a nőgyógyászom javasolta,hogy szedjem a Gynositolt.Majus 31.-én voltam Nőgyógyásznál aznap ki is váltottam a gyógyszert,elkezdtem szedni..Június 8.-ára vártam a mensim,erre június 3.-án megjött..Most a júliusi hónapban 5.-én vártam volna,erre június 27.-én jött meg..Tudni kell,hogy a gyógyszer szedése előtt mindig pontosan jött meg..Valószínű, hogy a gyógyszer nincs jó hatással rám?Vagy várjak még egy hónapot? Hátha beáll? Vagy nem fog? Kinek mi a tapasztalata?
2021. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemrég volt missed ab műtétem. Nekem most az orvos napi 1 tasak gynositolt javasolt, plusz mindenféle vitamint.
2021. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!