Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ovuláció lehet vagy mi ez?

Ez ovuláció lehet vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Nem használok ovu tesztet nem hőmérőzök egy naptárba írom hogy mikor van meg a menstruációm. Tegnap este hányingerem volt fájt a hasam,ma reggel úgy keltem hogy a jobb petefészkem nagyon szurkál nem tudom mi lehet ez a naptár szerint holnap lenne ovum. Eddig semmi tünetem nem szokott lenni max mielőtt meg jön egy kis has szúrka aztán ennyi. De most nem tudom hogy ez az ovu miatt lehet vagy vmi baj van? Ez az első hónap hogy újra próbálkozunk a babával. Szóval nem is vagyok rá izgulva a témára úgy vagyunk vele akkor jön amikor szeretne.

2020. szept. 7. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Vagy az. Vagy felfázás.
2020. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Inkább felfázás.
2020. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pedig ovu. Azért ha felfázik valaki annak a pisilés is fáj.
2020. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem minden esetben!
2020. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovu időben ez ovu. Előfordul, hogy jobban megérzi az ember, nekem van, hogy egy héttel előtte már minden bajom van.
2020. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eddig csak annyi a tünetem hogy eléggé szúr a petefészkem pisilés nem fáj illetve nem járok többet pisilni se. Bizom benne hogy ez az ovu miatt van és nem pedig fel fáztam ha nem javul pár napon belül el megyek orvoshoz. Azért vagyok bizonytalan mert igen ovu környékén van illetve soha nem éreztem meg az ovut. Illetve ha fel is voltam fázva sokat jártam a mosdóba de eddig ez még nem jelentkezett..
2020. szept. 7. 13:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Illetve semmilyen folyásom nincs.. Mondjuk azt se tudom ha ovu van akkor van e folyás.
2020. szept. 7. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Ovukor illetve előtte napokban egyre bővebb a folyás, pl wc-re mész és érzed, bár nem mindenkinek észlelhető, igazából elég, ha odabent megfelelő termékeny a közeg, de nagyon sokan tapasztalják is, hogy síkosabbak odalent ilyenkor :) Lehet eddig is volt tüneted, csak nem figyelted és fel sem tünt. Alapvetően ovukor, mensi előtt és terhesség elején ugyan azok a tünetek jelentkezhetnek. Tehát nem furcsa ovukor sem a hányinger, hasfájás, derékfájás, mellfájdalom, illetve az a bizonyos petefészek szurka érzés, amit az egyre nagyobb tüsző okoz. Ha megreped pár napig jobb lehet, utána pedig elkezdi irritálni az ott maradt folyadék, úgynevezett sárgatest, ami mensivel távozik, vagy terhesség esetén a méhlepény kifejlődéséig megmarad. Ezt sokan szokták érezni, ez okozza a szúrkáló egyoldali érzést.
2020. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Múlt héten éreztem bő folyást de nem gondoltam hogy akkor lenne ovum..Amilyen módon most szurkál a hasam azt éreztem volna eddig is ha ilyen lett volna.Nem jellemző rám a hányinger. Menstruáció elött szoktam az édeset kívánni ebből tudom mindig hogy meg fog jönni hamarosan..22.ére nem várom. Remélem nem fertőzés vagy bármi más.
2020. szept. 7. 13:59
 10/12 A kérdező kommentje:
Most számoltam menstruáció után ma vagyok a 15.napon..általában 28-30naposak a ciklusaim. Ha ez a hónap 28as akkor tegnapra írta az ovut de pár nap eltérés lehet úgy h akkor lehetséges hogy múlthét végén volt az ovum mikor a folyás is volt.. De akkor viszont megin nem értem ezt a has szurkát..
2020. szept. 7. 14:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!