Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, és a köldökömtő...

5 napja késik, és a köldökömtől nem messze oldalt feszítő fájdalmat érzek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor fel állok akkor is feszít vagy amikor nyújtózkodni akarok akkor is de csak azon az oldalon. Összefüggésben lehet azzal hogy késik 5 napja a menstruációm? Ha valakinek volt esetleg ilyen fájdalma az le írna a tapasztalatát ha sikerült ki deríteni mitől lehet?

2020. szept. 8. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2020. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 napos késés után még nem. Nem rendszeres a menstruációm előző hónapban 2 nappal előbb jött meg például.
2020. szept. 8. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig nekem az lenne az első, pláne ha ilyeneket érzel. Nehogy véletlen méhen kívüli miatt fájjon oldalt!
2020. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj, ha a baba miatt van akkor a teszt is kimutatja.
2020. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyedül ezt az oldali fájdalmat érzem. Ezt is ha magam szemszögből nézem akkor bal oldalt. Se hányinger se alhasi görcs se mell fájdalom semmi. Holnap reggel csinálok tesztet akkor.
2020. szept. 8. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl akkor fájt így mikor petefészek cisztám volt.

Azért egy tesztet csinálj!

2020. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal lentebb szokott fájni és nem kozeptajekon hanem oldalt ha terhes vagyok
2020. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet. Negatív. Csak nem értem akkor miért nem jön meg..
2020. szept. 9. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!