Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy valami...

Terhes vagyok, vagy valami bajom van? Kicsit bonyolult a helyzet, görbe csatolva.

Figyelt kérdés
A görbe szerint a 21.napon volt pé-m, ma vagyok a 4.DPO-n. Viszont ilyen még soha nem volt,mindig a 14-15. napon szokott lenni pé-m. Van már egy lányom, és teljesen terhes tüneteim vannak, fájnak a melleim, fura érzés van a hasamban, nem tudom elmagyarázni, olyan megérzésem van, mintha terhes lennék. Viszont ez még korai, ha csak a 4.DPO-n vagyok. De ha nem vagyok terhes, akkor mitől fájnak a melleim? Fura, mert ha normális ciklusom lenne, akkor kedden kellene megjönnie, ami stimmelne is, mert akkor a mellfájdalom a mensi előjele is lehet. Így viszont, hogy egy héttel később volt elvileg a pé-m, egy héttel később is jön meg...remélem érthető voltam.
2010. aug. 6. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. aug. 6. 15:15
 2/5 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy folyamatosan megjön érzésem van.
2010. aug. 6. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szar a görbe, pé. a 16. napon volt, ott a másik esésnél valószínű volt valami ami eddig nem, mondjuk mozdult a hőmérő vagy bármi. Szerintem ma a 9. dpo-n vagy.
2010. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. aug. 6. 17:12
 5/5 A kérdező kommentje:
És akkor a tünetek lehetnek terhes tünetek?
2010. aug. 6. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!