Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Buborék érzés a hasba lehet...

Buborék érzés a hasba lehet ez terhesség jele?

Figyelt kérdés
Mintha apró lágy buborékok pukkananak a hasamba, inkább reggel meg amikor pihenek akkor érzem (nem bél mozgás) minden tethesegre utaló jel meg van a de sajnos 2 terhességi teszt is negatív lett,Lehet ez terhesség? Ha igen a teszt miért nem mutatja? Menstruációm az elmúlt 2-3 hónapba elég zavaros volt most is 2 napig volt de igazából csak töröltem. Szept. 22.-re kaptam nőgyógyászhoz időpontot 😒😒

#Buborék érzés a hasba? Lehet ez pici baba? #Hány hónapos érezhető?
2020. szept. 15. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a buborék dolgot úgy 4-5 hónappal benézted.
2020. szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a buborék dolog a magzat mozgás első jele szokott lenni. Az viszont már olyan 16-18 hetes terhesség. Akkor a teszt már nagyon egyértelműen kimutatja, még a leggagyibb is!
2020. szept. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, jócskán 12. hét után így érzi először a kismama a magzat mozgást. Megsúgom 3 évvel szülés után is szoktam hasonlót érezni, ez a bélmozgás.


Terhességi tünet hcg nélkül nincs. Ha valóban terhességi tüneted lenne pozi lenne a teszt is.


Sajnálom, de most biztos nem vagy terhes.

2020. szept. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgád valszleg a méhed mögötti bélszakaszban
2020. szept. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Mircsike, neked csak finganod kell. Azok a buborékok, gázbuborékok, espumisant javaslok, illetve egy hormonpanel vizsgálatot miért fos a ciklusod.


De van egy tippem így látatlanban. Sovány vagy? Volt egy anorexia határán lévő ismerősöm ugyanilyen tünetekkel. Folyton arról beszélt, hogy mintha lenne valami a hasában, ciklusa meg szinte semmi. Na? Eltaláltam?

2020. szept. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wonderwomen ***** válasza:
100%
Nem. Magzatmozgás jóval később észlelhető. Már 10 hetesen is mozog, de akkor sem érezhető még.
2020. szept. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Ez egészen biztos. A ciklusaid mitt meg nem hülyeség a nőgyogyi, de ne mondd neki amit itt leírtál, ha nem akarod magad kiröhögtetni.
2020. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!