Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet 6 nap késés utan is...

Lehet 6 nap késés utan is negatív a teszt delutani pisiból, akkor is ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már valaki így? 6 napja késik. Egész türelmes voltam most.

Viszomt delutani 1,5 oran at tartott pisibol csinaltam tesztet,ami negativ. Persze könnyen lehet hogy nem is vagyok terhes. De lehet meg teljesen negativ 6 nap késés utan is? Azthittem, hogy az mar barmikor pozitív, ha 6 napja kesik. Nem lehetett kesobb a peteeres, onkabb meg elobb is volt. Nagyon megerzem. Persze varok meg es reggeli pisibol is csinalok. Csupan kivancsi vagyok.



2020. szept. 15. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy terhes vagy, ennyi késés után már pozitív kellene legyen a teszt. Valami más miatt késik valószínűleg.
2020. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, hiszen a teszt szerint nincs benned hcg, vagyis terheshormon. Ami akkor termelődik, amikor a zigóta beágyazódik a méhfalba. Nem ágyazódott be semmi, nincs minek termelnie a hcgt, ezért a teszt se mutat pozitívat.

Más miatt késik.

2020. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha időben van ovu, akkor 6 nap késéssel minden teszt erős pozi lenne. Tehát jól gondolod, nem vagy terhes.


Késés oka lehet:

-nem volt ovu (ilyenkor nem lehet tudni mikor jön meg, nekem 8 nap után jött)

- volt ovu, de sokkal később, akkor viszont még nem késik, hiszen amennyivel később van ovu, annyival később van a nem várt napja.


Ovu hiánya lehet egyszeri, évente egyszer normális, belefér. Lehet hormonális oka is, valami nem jól működik, ilyenkor gyakran kimarad az ovu, de hébe hóba lehet, össze vissza jön a mensi is. Orvoshoz kell fordulni.


Ha csak egyszeri, akkor nincs teendő, várni kell türelmesen.

2020. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett vegulis? Hasonlo cipoben jarok
2020. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia. Nem voltam terhes. Epp most jott meg. De arra jo volt ez a keses, hogy mostmar tudatosan is rajta leszunk a babán.

:)

2020. szept. 28. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Koszi a valaszt:)! Drukkolok a babahoz:)!
2020. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!