Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak ilyen korán sikerült,...

Csak ilyen korán sikerült, esélytelen?

Figyelt kérdés

Csak a ciklus elején sikerült együtt lenni, 6, 8, 9, 12. napokon. Rendszeres 29 napos ciklusom van, majdnem biztos, hogy 15. nap volt ovum.


Jól érzem, hogy ez így esélytelen hónap, ugye?


2020. szept. 15. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem esélytelen. Nekünk is olyan hónapban sikerült, amikor azt hittem, hogy nem jön össze.
2020. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom a 11. napon fogant...
2020. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi csak a 8. napon tudtunk együtt lenni, és ez a hónap lett sikeres. Úgyhogy van esély! 😉
2020. szept. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akiknek előbb fogant meg a baba azok honnan tudják, h tutira akkor fogant?
2020. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: azt nem tudom, mikor fogant, csak azt, hogy mikor voltunk együtt, mivel az egy konkrét eseményhez köthető, és bizonyos okokból nem volt lehetőségünk máskor együtt lenni a hónapban. De ugye, ha 4-5 nappal később volt az ovum, azt is megvárhatták a kiskatonák.
2020. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Biztos, hogy a 8. Napon? Az a vérzés után van 3 nappal...

2020. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 12. nap még pont jó lehet :) Előtte már nem. Sokszor ennyi is elég, időbe még simán belefér :)


Hátha :D

2020. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.! Miből gondolod, hogy 5 napos a menzesze?

Lehet, hogy csak 3-4.

(nekem pl 8)

2020. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8!

Csak az átlagot vettem. Meg sokan nem úgy számolják a ciklusukat, hogy a mensi az 1. Nap. De végülis lehet rövid ciklusa is, erre nem gondoltam.

2020. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!