Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érez ovulációs fájdalmat,s...

Aki érez ovulációs fájdalmat,segítene?!

Figyelt kérdés

Minden hónapban pontosan érzem az ovulációt,olyan fájdalom amit nem lehet összetéveszteni.

Általában 13.-14.napon van de most a 17.napon volt.

Létetik,hogy nem azt éreztem mégsem?!

Mert sajnos a 17.nap nem esélyes a terhességre csak előtte a 14.nap:(



2020. szept. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van esély a teherbeesésre, amikor az ovuláció VAN. Tehát ha a 17. napon, akkor akkor.
2020. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kusza ez a kerdes. Amugy csak es kizarolag ovus fájdalomra alapozni számomra eleg keves. Foleg, hogy en pl csak a balt erzem. Na meg a masik, hogy az ovud siman elcsuszhatott par napot. Eeees az sem biztos, hogy az ovus fajdalmad akkor van amikor a petesejt kilokodik. Nekem elotte 1-nappal van. Ha ugy ertetted, hogy 14en voltatok csak egyutt, es szerinted 17en volt ovud, akkor meg eleg kicsi az eselye, de van.
2020. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Miért kusza?

Visszamenőleg számolva,mindig az ovu fájdalom után 14 nappal van menzeszem.

Ebből gondolom,hogy az ovulációt érzem.

2020. szept. 18. 21:54
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából abban reménykedem,hogy az a fájdalom nem feltétlen az ovut jelzi mert akkor esélyes lenne ez a hónap...

Férjem nincs mindig itthon a munkája miatt.

2020. szept. 18. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Na ezert volt kusza, mert nem volt egyertelmu, hogyan erted. Abbol, hogy visszafele számolsz sem kapod meg pontosan az ovut, csak megkozelitoleg. A lutealis szakasz 13-16 nap kozt mozog ami normalis. Szoval lehet par nap elteres is, ami sokat szamit pl nektek, hogy ferjed nincs otthon mindig. De amugy ha az elejen jártok a babaprojectnek nem is javaslom, hogy fekudj ra jobban a temara, csak elvezzetek. De ha mar egy ideje probalkoztok, erdemes ovu teszt es hőmérőzést kiprobalni. Az viszonylag pontosan visszaigazol
2020. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem több ciklus is volt követve uhval (meg egyéb is történt most nem lényeg).

Ez alapján tapasztaltam, hogy volt olyan ciklusom amikor pl volt ovus fájdalmam de nem repedt meg tüsző, így pici ciszta lett belőle ami feszített és az fájt. Persze ez következő menstruációra fel is szívódott. Ettől lehet ovuláció 13-19.napig kb ez mind normális. Csak tapasztalt jelekből találgatva kb annyit ér mint a jóslás.

Azt hozzáteszem h előtte 1évig ovuteszteltem és mindig együtt voltunk a férjemmel amikor kellett. Na de ez utólag derült ki, amikor dokihoz kezdtem járni, hogy attól h +az ovu teszt nem jelenti azt h volt is ovu 🙄

2020. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!