Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 4 napja késik...

Lehetek terhes? 4 napja késik a menstruációm, vagy csak a hormonok miatt?

Figyelt kérdés

Augusztus 31-én voltunk együtt a párommal, nem volt behatolás, óvszer volt rajta, egyszer délelőtt egyszer délután csináltuk (kis bemelegítés, régen talalkoztunk). Délelőtt egyből furdotunk mindketten, és pisiltem is a fertőzések ellen. Délután a pénisze kicsit hozzam ért, nem percekig, de nem is egy pillanatig.

A probléma az, hogy késik a menstruációm 4 napja. Alapjából 31 napos a ciklusom. Nem tudom miért késik. Lehet a stressztől? (Évkezdés stb) Vagy lehetek terhes? :((

Egyébként folyásom az elmúlt napokban van, egyre kevesebb, és mostmár tompa nyomást érzek a petefészkemnél, amit azelőtt szoktam, hogy megjön.



2020. szept. 18. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, hacsak nem te leszel a következő Szűz Mária, akkor nem lehetsz terves.
2020. szept. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Én még mindig azon akadtam el, hogy pisilsz a fertőzések ellen.

Ugye azt tudod, hogy a fertőzést nem tudod kipisilni? Ez ilyen urban legend, a baktériumokat holt nem érdekli a vizeleted...

2020. szept. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%

Aki hajlamos a hugyuti fertozesekre annak szex után javasolt hamar elmenni pisilni, mert az kimossa a szex során odakerult bacillusokat, így azok nem jutnak fel a holyagba és nem alakul ki a felfazas.


Csak azért írom aki ezen akadt fent.

2020. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!