Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ? Facelle 9.dpo .

Szerintetek ? Facelle 9.dpo .

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 23. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sincs rajta. Negatív.
2020. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ezen még a szokásos extra halványka sem látszik :(


9. Dpo az túl korai. A 11. Dpo is korai, de akkor már nem butaság tesztelni.


Ne haragúdj, de miért ilyen korán? Lassan már átestek a ló túloldalára. Azért a korai tesztelésnek is van egy határa. 9. Dpon meg 98%ba még nincs terhesség...és ilyenkor egy nap is baromi sokat számít.

2020. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

A predin oriasi betukkkel van feltüntetve, hogy a nem vart elott 6 nappal nemtom hany %os esellyel kimutatja. Na most. Ez abban az esetben talan működhet,ha valaki UHos kovetessel halal pontosan tudja, hogy melyik nap szabadult ki a petesejt. Aztan 1-2napos elteressel lehet megallapitani ovu es homero komboval, vagy csak ovuteszttel 2-3 napos difivel szamolva. Az "ereztem az ovut"-rol nem is beszelve. Ergo, lehet ,hogy van aki azt hiszi h pl 14.nap volt ovuja, aztan rohadtul nem,mert valojaban mondjuk 12.nap volt es felteszi ide 8.dpos pozi tesztet amin tisztán látszik a masodik csik. Aztan a masik veglettel is peldat irva, 14.napi ovu helyett 16. Nap volt es 8.nap elkeseredve teszi fel a kerdest, hogy biztos akkor mar, hogy nem vagyok terhes, holott lehet csak a 6.dpon van?

A lenyeg, hogy egymáshoz probaljak hasonlitani a helyzeteket, es ebbol adodoan sok a csalodas, es a hamis remeny. Na meg a szaradasi csikos tesztekkel meg nem is szamoltam.


Lehet a kommentembol nem az jon le, de en megértem azokat akik koran tesztelnek. En is probalgattam. Volt csalodas, volt alpozi, minden volt mar. Tudom milyen erzes az utolso fonalba is a kapaszkodot keresni. Sajnos ez ilyen csajok :( De drukkolok mindenkinek!!

Kérdező, még lehet pozi :)

2020. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Jó írás. :) persze tudom korai volt valószínű. De igen!! Másokból ki indulva teszteltem énis. Hátha. Es még fel is toltottem a negatív tesztem hátha valaki lat rajta valamit. (Nyilván nem) öömmm. Nemis tudom minek raktam fel . Eleg gyerekes dolog. Na de remelem lesz szép pozi. Tesztem végre a napokban.
2020. szept. 23. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Negatív
2020. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!