Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meglepetes terhesség.Szeretnék...

Meglepetes terhesség.Szeretnék történeteket olvasni olyan nőkről akiket váratlanul ért a pozitív teszt. Hogy végződött a történet😊?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

4 éve próbálkoztunk, és a vizsgálatok alapján lombikot javasoltak. A járvány miatt elhalasztották az időpontot, így az esélytelenek nyugalmával próbálkoztunk tovább, félidőben nem is voltunk együtt. Egyszercsak nem jött meg és másnap teszteltem egyet: pozitív lett! Életem első pozitív tesztje. 🙏😊

A férjem úgy reagált, mintha teljesen természetes lenne, mintha még csak most kezdtünk volna próbálkozni, mintha nem lenne mögöttünk az a sok évnyi csalódás. Én viszont, megmondom őszintén, nem igazán tudtam beleélni magam, amíg nem láttam ultrahangon. De mostmár nagyon várjuk mindketten. 🤗

2020. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Gratulàlok kedves első vàlaszolò. 🎁🥰
2020. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Köszönöm szépen! 😊
2020. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De jó! Gratulálok! Szuper ilyet olvasni.♥️
2020. szept. 25. 14:43
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Megszültem, neveljük, bánom, hogy nem védekeztünk. Szívás az egész
2020. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem, miert erzel így? Őszintén érdekel.
2020. szept. 25. 14:46
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is meglepetés volt, ő a legjobb dolog az életemben :) Férjem is szereti a kicsit, amúgy is terveztünk gyereket, de későbbre.
2020. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk is volt meglepetés.

Mi már majdnem 5 éve vártuk a csodát, de mivel fiatalok voltunk úgy éreztük jön amikor szeretne (utólag belegondolva jobb lett volna hamarabb dokihoz fordulni IR+Pajzsmirigy gondom van)


Nos volt egy ciklus amikor egyszer voltunk csak együtt, munka meg miegymás miatt, nem is figyeltem semmire, abban a ciklusban egyáltalán nem érdekelt a téma hiszen tudtam esélytelen az egy alkalom miatt. 5 év után először járhatott máshol az agyam, persze barátnőmmel beszélgettünk telefonon és szóba került a mensi, na akkor esett le, hogy mintha 6 napja meg kellett volna jönnie, ekkor még semmire nem gondoltam, tudtam nem lehetek terhes, barátnőm noszogatására mentem vettem tesztet, a patikában már jött is a mindjárt megjön érzés elkezdett fájni a hasam... na mondom akkor meg is jön (itt tenném hozzá, hogy mire képes a női agy, mert előtte a pms tüneteim sem jöttek, pedig intenzívek voltak, nos elég volt rágondolni, hogy hol a mensi már jött is a fájdalom xD )


Hazamentem teszt, hát erős pozitív lett én meg csak sírtam XD

Sajnos rossz vége lett végül, 9 hetesen a második uh-n kiderült ikrek lettek volna, sajnos megálltak a fejlődésben 7. hét előtt. Nem kívánom senkinek az érzést. Sajnos a tragédia is meglepi volt...


Második terhesség is valahol meglepetés volt, mert a doki szerint fél év múlva lett volna esélyünk, addigra hatott volna az IR-re a gyógyszer, de 3. hónapban terhes maradtam :) Azóta 3 éves :)

2020. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Sok olyan van, ahol abortusszal végződik.
2020. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Volt már egy 3 éves lányunk. Úgy gondoltuk h szeretnénk babát. Így ráálltunk.

Eltelt 1 év mire terhes lettem. Sajnos elvesztettük a babát 7 hetesen.

2 hónap után újra próbálkoztunk, de eredménytelenül.

Úgy döntöttem h keresek másik munkahelyet. Pár hónap után sikerült is. Még aznap foglaltam időpontotva a dokihoz h gyógyszert irassak (gondoltam biztos ami biztos, nehogy most sikerüljön be)

El mentünk még nyaralni (a felmondási időm szabadsággal telt 😁) vártam h megjöjjön h elkezdjem a fog gátlót.

Hát késett, de nem töröltem vele, gondoltam 1,2 nap belefér A 3. nap reggel arra ébredtem h nagyon fáj a mellem. Már jöttünk hazafelé mikor szóltam a férjemnek h álj7nk meg valahol, és vegyünk egy tesztet.

Du 5 körül csináltam meg, mikor hazaértünk. Gyönyörű pozi lett.

Őszintén sokkolt. Még az első napomon se voltam az új helyen, de már terhes vok. Nagyon örültem, de kavaroktak a gondolataim.

Vártunk még a dokival (az előzmények miatt is) 7 hetesen mentünk dokihoz. Na ott olyan dolgot tudtam meg hogy a doki rendesen megilyedt h elájulok.

Ikrek!

Már 6 hósak 😊

Az életünk érzelmei a gyerekeink.

A lehető legjobban alakultak a dolgok 😊

2020. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!