Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. mennyi az esélye, hogy...

Kb. mennyi az esélye, hogy ettől terhes legyek?

Figyelt kérdés
Ha a fiú minden védekezés nélkül berakta és 1 percig így szexeltünk? Ennyi idő alatt persze nem ment el és előváladék sem volt talán. Utána gumival folytattuk.
2020. szept. 26. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, pl, mennyi idő alapvetően a ciklusod, akkor éppen hányadik napon voltál a ciklusodban. Persze 50-50 az esélye mindennek, de én nem tartom valószínűnek, hogy ennyitől bárki terhes lehet.
2020. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán... talán nem leszel terhes. Pearl index 35.
2020. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Általában 28 nap és ez a 9. volt.

Sosem vettem be esemény utánit, nem is nagyon ismerem, meg nem tudom, hogyan, hol szerezzem be, nem is nagyon akarom. Szerintetek kéne?

2020. szept. 26. 09:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bevenném, mert nem akarok gyereket. De mondjuk nem is szexszelek védekezés nélkül, ha nem akarok gyereket. 1 perc alatt is lehet csinálni, nem kell hozzá 5.
2020. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem akarok gyereket, de feleslegesen ekkora hormonlöketet sem, főleg, hogy felíratni is elég bonyolult lenne a szüleim miatt. Tudom, hogy felelőtlenség volt, és többet ilyenbe nem megyek bele, a jelenlegi pánikolásomból egy életre megtanultam. De az éjjel ott abban a pillanatban elhittem valamiért, hogy nem lehet baj abból, ha csak az előjáték vége során berakja kicsit, kicsit játszadozott így velem, mielőtt igazán beindult volna a dolog. Reggelre észhez tértem.
2020. szept. 26. 09:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A biológiát nem érdekli, hogy megígéred, hogy soha többé nem teszed.

Ez egy folyamat. Ha egy tini srác farkára és spermiumaira hagyatkozol, meg hogy talán nem volt előváladék, hááát... kényelmetlenebb lesz bevallani a terhességet, mint most elmenni eseményutániért. Én így gondolom. Egy életre akkor fogod megtanulni, amikor majd ott állsz a szüleid előtt, és el kell mesélned az egészet, és azt is, hogy ezen a ponton még be tudtál volna avatkozni.


Én szülő vagyok és bizony bevetetném veled egy fejmosás mellett.

Egy ilyen eszetlenségen elcsúszhat egy élet.

2020. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a neten a helyi nőgyógyászokat, de midnegyik csak heti egy napon pár órát rendel a héten. Ráadásul mindhez időpontot kell kérni, ami nem gyors. Hol tudnék most venni esemény utánit?
2020. szept. 26. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Ügyeleten
2020. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ennyi miatt olyan kicsi az esélye a terhessegnek, hogy caak elovaladek volt, és nem is termékeny időszakban vagy, hogy eszembe nem jutna bevenni.


De ettől függetlenül így is nagyobb az esélye, mintha rendesen védekeznetek, ha nem akartok babát, ezentúl vedekezzetek rendesen és nem kell majd ezen stresszelni.

2020. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Azért a 9. nap az egyébként pont bele eshet termékenységi napokba, de én még mindig azt mondom, hogy nagyon kevés az esélye, és jól látod azt, hogy nagyon nem tesz jót a szervezetnek ha bekapkodod a 72 órás tabikat. Nyilván más lenne a helyzet ha beléd élvezett volna, de ez nem történt meg.

2020. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!