Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel menszi előtt lehet...

Egy héttel menszi előtt lehet baba jele?

Figyelt kérdés
Egy hét van a köv.menszeszig és esténként jobban erős has szurkálás van illetve egész nap erős hányinger öklendezésig és szédülés lehet baba? Beágyazódás lehet?
2020. szept. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a beágyazódástól van, a beágyazódást nem lehet érezni de ettől függetlenül drukkolok😊
2020. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2020. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is kb egy hét múlva nem várom a mensit és nekem is szúrkált ma a hasam, remélem baba lesz. A hányinger és a szédülés még nem annak a jele.
2020. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is inkább nem várok csak a babát ☺️ Régóta próbálkozunk félig meg is van az okozó ami miatt nem sikerült de most hátha. Szurkolok. Majd jelezz ☺️
2020. szept. 27. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
*menzesz
2020. szept. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!