Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen folyása volt a...

Kinek milyen folyása volt a nemvárt elott és pozitiv lett a tesztje ?

Figyelt kérdés

#Nemvartelott
2020. szept. 28. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Követem! Pont ezt a kérdést akartam feltenni.
2020. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A kettő nem függ össze. Ugyanúgy volt folyásom a teherbeesés hónapjában, mint a többiben.
2020. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező arra gondol szerintem ,hogy pl.a soron következő ciklus előtti napokban milyen volt.
2020. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Vizes a beágyazódás környékén.
2020. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem erős hüvelyi folyásom volt, de a második terhességnél semmi ilyent vagy hasonlót nem tapasztaltam.
2020. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Én száraz voltam, kb 6. héttől lett vizes folyásom.


Alapvetően a mensit vízes folyás előzi meg, azzal indul el a nyálkahártya leválás.


De minden ember más és más, egy viszont szinte biztos, hogy terhesség alatt mindenkinek több a folyása.

2020. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem menzesz előtt soha nem volt semilyen folyásásom. Viszont amikor baba volt a dologban akkor beágyazódás környékén (1 héttel a nem várt előtt) nagyon sok krémes folyásom volt pár napig.
2020. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem barnás volt előtte, mint máskor mensi előtt. Gondoltam is hogy na akkor ez most sem sikerült. De mégis :)
2020. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tök száraz voltam,aztán átváltott menszi kimaradása után vizesre.
2020. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy száraz szokott lenni menstruáció előtt.

Első terhességnél vizes folyás volt már pár nappal menstruáció előtt. Másodiknál először krémes, utana a késés után vizes.

2020. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!