Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvart elott 3 nappal ultraer...

Nemvart elott 3 nappal ultraerzekeny teszt negativ. Ez mar biztos ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2020. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Te is tudod, hogy nem biztos, különben nem tetted volna fel a kérdést.
2020. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mem hasznaltam meg ilyen tesztet ami elvileg megmondja mar a tuti nemvart elott 5 nappal, ezert kerdeztem.
2020. szept. 29. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen teszt volt? Marmint a markaja?
2020. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Es milyen erzekenysegu? 10es?
2020. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Barza, igen 10-es
2020. szept. 29. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szépen várd meg, amíg késik a menstruációd és a reggeli első vizeletből végezd el a tesztet.
2020. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem követem nyomon az ovum.

Mensi nem várt napján negatív, utána rá két nappal ismét, majd megint. X-epil, Facelle tesztek, de nem adtam fel, majd amikor a Predictor is negatívot mutatott, akkor feladtam, biztos kimarad. (ilyen előtte még nem volt). A következő előtt egy héttel ellőttem egyet csak úgy, és pozitív lett.


Ezt csak azért írom, hogy pontos ovu ismerete nélkül csak arra hagyatkozhatsz, hogy nem jön meg. Addig előtte tesztelhetsz, de fölösleges, mert bármi lehet belőle.

2020. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!