Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a napokban?...

Ki nem várja a napokban? Tesztel még valaki rajtam kívül a hétvégén?

Figyelt kérdés
Holnap leszek a 11. Dpon, csinálok 1 facelle tesztet. Van már gyerekem, a 11. Dpon már halványan látszódott a második csík. Nagyon hosszú a ciklusom, ma vagyok a 35. Napon. A 24. Napon lett pozitív az ovu tesztem. Már fél éve próbálkozunk, ebben a ciklusban ittam az inofolikot, ebben bízok, hogy kitolja egy kicsit a luteális fázisomat, mivel ovu után a 11. Napra meg is jön. A múlt hónapban is teszteltem a 11. Napon egy halvány pozit, de még aznap meg is jött. A dolgot még az is nehezíti, hogy a másfél éves kisfiam még naponta többször is szopik. Na de reménykedem. :)
2020. okt. 2. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az inofolic nem hat olyan gyorsan..

Én 1 évig ittam napi 2 tasakkal.

2020. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy gyerekem, vele a 12 dpon lett pozitív a teszt. Most is biztos voltam benne, ha jon a teso a 12 dpon pozi lesz a teszt. Hat nem volt az. Csak a 14.dpon,azaz a nem vart napjan lett pozitiv. Addig vegig full negativ volt a teszt, mert en is elkezdtem a tesztelest a 11 dpon.

Ne keseredj el, ha neked se lesz pozi a 11 dpon. Kitartast.

6hkm

2020. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Ma megcsináltam, teljesen negatív. Holnap csinálok másikat. :)
2020. okt. 3. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Oke. Ha esetleg ez a ciklus sikertelen lesz ne add fel. Mi is sokat vartunk a csodara. ❤️
2020. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!