Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik ilyenkor odabenn?

Mi történik ilyenkor odabenn?

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálkozunk a babával, nem jött össze, inszemináción is voltunk, ami nem sikerült.

Viszont azt figyeltem meg, hogy azokban a hónapokban, amikor adunk esélyt a babára, akkor együttlét (és pé) utáni napokon fáj a hasam, és van egyfajta bűzös folyásom. Amikor nem vagyunk jókor együtt, akkor nincs.

Múlt hónapot például ki kellett hagyni, semmi nem volt.

Most megint, elég erősen és olyan egyedi, semmihez nem hasonlító módon fáj a hasam és a folyás sem az a gombás, alig van, és egyedi szagú.

Mit okoz a férjem spermaja? Vagy mi ez?


2020. okt. 2. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Fertőzés. Nem ártana orvoshoz fordulni.
2020. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindketten kezeltessétek, mert így csak pingpongoztok, ide-oda adjátok a fertőzést.
2020. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Jézus gyere le... elég undorítóan hangzik még névtelenül sem tudnék yet kiirni 😄😄😄

Ahogy fentebb is írták ki kellene kezeltetni azt a fertőzést mert nem vezet jó irányba

2020. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fertőzés, ami csak akkor jön elő, miután a férjem belémélvezett? Nem hiszem, másrészt az inszemináció miatt folyamatosan orvoshoz járok.

Akinek ez undi, az mit keres ebben a kategóriában? 🤔

Örülnék tapasztaltabb emberek válaszának! Köszönöm!

2020. okt. 3. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Orvos vegyen kenetet.

A menstruáció javít a fertőzésen, tehát akkor lehetsz tünetmentes, de a férjed mindig visszaadja. Középidőben (peteérés környékén) intenzívebb a fertőzés tünetei.

Gondolom gyereket akartok, szóval mindig "belédélvez".

Vagy, ha gumiztok néha, akkor az véd (a gumi nem csak a terhességtől véd, hanem a fertőzésektől is).

2020. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amiatt tűnt fel, mert múlt hónapot kihagytuk, nem élvezett belém, akkor nem volt ilyen tünetem. Ebben a ciklusban most az egyszer élvezett belém, és jöttek a tünetek. Voltunk együtt, de sperma csak most került belém, ezért gondolom, hogy van összefüggés.

Jövő héten megint megyünk dokihoz, rá fogok kérdezni, de kíváncsi vagyok, más is tapasztalt-e ilyet.

2020. okt. 3. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam ilyet, és bizony a spermának is van egy jellegzetes szaga. Ha az keveredik a termékeny nyákkal, akkor az okozhat ilyet. Szex utáni alapos mosakodással megoldható (aminek bent kell lenni, már bent van, mindegy, hogy kívülről mit csinálsz).
2020. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, hogy offolok, de hadd jegyezzem már meg, ha gyereket akartok, akkor többször kellene belédélveznie ...
2020. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!