Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Normális...

Lehetek terhes? Normális valaszokat kérnek

Figyelt kérdés
Kiszakadt a gumi majd escapella gyógyszert vettem be ra kb 2 orara. Aznap reggel meg volt egy kis mensi. A baj napjára ra 14 nappal vettem egy tesztet és a 15. Napon reggel megcsinaltam és negatív . Tuti hogy nem lehetek az? Előtte levő este alkoholt ittam az nem befolyásolja a reggeli teszt eredményét?
2020. okt. 4. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Idióta kérdésre, NE várj normális választ!
2020. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Na ilyen lehetek terhes kérdéseket tegyetek már fel! valami izgibb kérdéseket, például fétises vagy hasonló kérdéseket! jót akarnék szórakozni megint ha már feljöttem az oldalra
2020. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tehát bevetted az eseményutánit, mensiztél és negatív a teszted. Nem tudom, nilyen választ vársz még? Men jel vérvételre ha ennyire bizonytalan vagy, de őszinten ezek után arra vársz hogy röntgen szemmel átnézek a képernyőn és kiderítem hogy terhes vagy-e?
2020. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnyered a heti lottóötöst ha veszel egy szelvényt és találomra beírsz 5 számot? A válasz ugyanez: nem tudjuk, de a terhességre is kb. ugyanekkora az esélyed mint a lottóötösre ha bevettél időben esemény utánit + volt két negatív teszted.

Az hogy alkoholt ittál a teszt eredményét nem befolyásolja, gondolom nem voltál már részeg reggel amikor az első vizelettel csináltad (amúgy is indifferens a reagensanyag az alkoholra és metabolitjaira).

2020. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!