Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 es érzékenységű teszt...

10 es érzékenységű teszt kimutatja aktus után kb. 26-27 nappal a terhességet?

Figyelt kérdés

Ha negatív akkor kizárt a terhesség ennyi nap után?

Szeptember 13-án voltunk együtt.


2020. okt. 8. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után csaknem egy hónappal bármi kimutatja.
2020. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és igen. Szerintem ha negatív a teszt, akkor kizárható ennyi idő után. Amúgy késik, vagy van valami egyéb más okod terhességre gyanakodni?
2020. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megjött, de most rá két hétre volt kis barnázás meg hasi fájdalom,mellfeszülés az folyamatosan.

Ezért csinálnék inkább tesztet is.

2020. okt. 8. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, két héttel az utolsó menstruációd után érzed a hasi fájdalmat. Az pedig simán jelentkezhet az ovulációkor is. A barnázásról hallottam már, hogy ovulációkor is lehet, de azt nem tudom, hogy orvosi eset-e vagy normális. De ha téged ez megnyugtat, lőjj el egy tesztet, ártani nem árt, legalább megnyugodsz.
2020. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már a doki is látja, nemhogy a teszt. Ez inkább ovu lesz, viszont a folyamatos barnázás már komolyabb hormongondra utalhat, ami akadályozza a teherbeesést. Egy pici vérzés ovukor nem gond de az kb egy törlésnél van. Lehet kaptál valami fertőzést az is benne van a pakliban. Mellfájdalom is hormonális dolog. Alacsony progi magas prolaktin. Keress fel egy dokit. Terhes meg tuti nem vagy.
2020. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!