Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bódításban végezték a petefész...

Bódításban végezték a petefészek átjárhatósági vizsgálatot? Milyen ? Mennyire érezhető?

Figyelt kérdés
Nekem bóditásban lesz de nem tudom milyen lehet
2020. okt. 9. 10:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az igen ..az nem sok minden ..
2020. okt. 20. 12:58
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébbként megcsinálták . Altatásban.... nem éreztem semmit . Átjárható voltam
2020. okt. 20. 12:59
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén mondom, szerintem felesleges a bódítás.Maximum 3 perc alatt kész voltam és nem fájt jobban, mint egy közepes mensi. Most újra kell mennem, de már nem is izgulok miatta.
2020. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezt az altatást én is túlzásnak gondolom. Hat nem tudom sokan írják hogy fájdalmas. En nem kértem hogy altassanak de örültem neki
2020. okt. 21. 09:32
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mások vagyunk, de nekem pl egy erősebb mensi jobban fáj, vagy pl egy bokaficam, aztán ahhoz sem altatnak. Pár perc tényleg, kibírható szerintem.
2020. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!