Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, mit...

Kiszakadt az óvszer, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a mai nap folyamán szeretkeztünk, neki ezen a héten volt ovulációja. Mi úgy csináltuk hogy előtte kézzel kielégített, törlés, óvszer felhúzása után pedig indulhatott lentre. Párszor kihúztuk és csak 3.-jára volt kilyukadva. Mikor meglattam, én nem vettem észre hogy csillogó vagy hasonló lenne. Mennyi az esélye annak hogy terhes lesz? Csináljuk tesztet? Keressünk nőgyógyászt?
2020. okt. 11. 20:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
64%
csillog a sperma?
2020. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát a fényen van egy visszaverődése a makkon, jó ideje csináltam magam, én mindig úgy vettem észre az elő váladéknál
2020. okt. 11. 20:33
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esély van, de ha nagyon nem aktuális, akkor nőgyógyász együttléttől számított 72 órán belül, illetve hamarabb, hogy ki is tudjátok váltani a gyógyszert, és a lányzó bevenni. Ennyi.
2020. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2020. okt. 11. 20:37
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor esemény utáni tablettát szokás bevenni, méghozzá minél hamarabb. Hívjátok fel az ügyeletet, hogy kiadnak-e receptet esemény utáni tablettára. Van, ahol kiírják sima ügyeleten, van, ahol a háziorvos írja fel, és van olyan is, hogy továbbküldenek nőgyógyászhoz. Az orvos felírja receptre a gyógyszert, a recepttel elballagtok a gyógyszertárba, kiváltjátok és a barátnőd azonnal beveszi a tablettát. Terhességi tesztet akkor érdemes csinálni, ha késik a barátnőd menstruációja.
2020. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
úgy is hogy nem élveztem bele?
2020. okt. 11. 20:48
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy nem vennék be. Én egyszer vettem be, de akkor belém is élvezett és csak utána tűnt fel, hogy kiszakadt az óvszer. Viszont figyeljetek oda, lehet hogy érdemes lenne az óvszer mellé síkosítót használnotok, mert én pl. nem nedvesedtem eléggé, ha óvszerrel csináltuk, valahogy nem hatott ráme lég izgatóan és sorozatban fordult elő, hogy kiszakadt a súrlódástól.
2020. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nektek kell eldönteni. Ha tisztességesen felnevelitek az esetlegesen becsúszott gyereket, akkor nincs más teendő, mint várni. Ellenkező esetben érdemes bevenni a tablettát.
2020. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
94%
Nekem is egyszer kellett bevennem eseményi utánit, hát remélem soha többet. Fél évre úgy felborította a hormon háztartásomat, meg 2 hónapig úgy fájtak a melleim utána, jó néhány napig folyamatos hányingerem és fejfájásom volt tőle.
2020. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Az nagyjából esély 0.001 %, tehát a nullánál több. Az ovuláció utáni (nem keverendő a menstruációval) 3. napon már szinte lehetetlen teherbe esni, mert a petesejt csak 1 napig életképes(a spermium 2-3 napig).
2020. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!