Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat számít,hogy meddig...

Sokat számít,hogy meddig maradok "gyertyapózban"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h együttlét után, valameddig úgy kell maradni hogy ne jöjjön ki semmi. Nem kifejezetten gyertyába de értitek mire gondolok. Szóval ez sokat számíthat vagy inkább csak babona?

2020. okt. 12. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Babona, semmit nem számít. Érdemes 10-15 percig fekve maradni, de ennél többet variálni felesleges, mert nem ez dönt a dolog sikeréről.
2020. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen felesleges. Aminek fel kell jutnia, abban a pillanatban feljut, hogy a párod elélvez. Gyertyában is, fekve is kifolyik a maradék.

Sok sikert!

2020. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk segített, lehet bírálni, de mindkettő akkor fogant meg, amikor ezt csináltam. Amikor nem, akkor nem. A harmadiknál már nem is volt kérdés. Én egy 20-30 percet maradtam így, nem függőlegesben nyílván, de erőteljesen megemelt popsival, párnákkal.
2020. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg nem számít. Az első gyereknél mindent megtettünk (ezt is 🤦‍♀️) és fél évet váratott magára a kicsi. A másodiknál csak szeretkeztünk, amikor jól esett és elsőre öszejött.
2020. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Szülésig úgy kell maradni, nehogy kijöjjön
2020. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

Nekünk tutira az segített! 20 percig birtam egyébként!

24hkm

2020. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az első gyerek nehezen jött össze, én is kipróbáltam sok mindent, ezt is. Minden együttlét után kb 10-15 percig így voltam. Persze így is nehezen jött össze. Második gyereknél semmi ilyent nem csináltam, nem is voltam rágörcsölve, pár hónapon belül sikerült a kistesó. Szóval akkor jöttem rá igazán, hogy nem ettől függ a dolog.
2020. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Elképzelem a férjeitek fejét ahogy gyertyában álltok szeretkezés után... 😅

Nekünk is nehezen jön a tesó, jó pár hónapja próbálkozunk, de eszembe nem jutna, mi inkább össze bújtunk utána 😊

2020. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Van egy fiunk, illetve 7hetes kismama vagyok. Mind a 2 gyerek első hónapban összejött, úgy, hogy élvezés után futok a mosdóba tisztálkodni. Nem hogy gyertyapózt nek csináltam, hanem még csak perceket sem vártam.


Szerintem is ez egy legenda ugymond.

2020. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!