Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptemberi 18-an volt az...

Szeptemberi 18-an volt az ovum. Túl kicsi a petezsák?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-én volt az utolsó menszim, viszont az ovum késett. Az szeptember 18-án volt. A petezsákot szombaton 10-én látta először az orvos 3x4 mm. Félek, hogy túl kicsi. Tapasztalatok??
2020. okt. 14. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ne tedd fel mindenhova a kérést...Ma már ez a második. Ott is leírták, hogy normãlis.
2020. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nyilván ott is Te próbáltál segíteni azért kértem itt segítséget.
2020. okt. 14. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki se fogja neked megmondani. Nekem nem látszott semmi az első ultrahangon. Petezsák se.Másodikon 3mm embrió, amikor már 8 hetesnek kellett volna lennem. Kiderült, hogy később fogant 11 nappal. Most egészséges, 18 hetes terhességem van. Mindenki azt írta ebből már nem lesz semmi és tiszta ideg voltam.

Miért mentél ilyen korán dokihoz? Ha nem vérzel srb, akkor elegendő 8-10 hetesen is. Most csak magadat idegesíted.

A kérdésedre válaszolva:

1. Lehet, hogy a későbbi fogantatás miatt kicsi a méret. Viszont ha BIZTOS, hogy 18-án volt ovud, akkor csak négy nap késésről van szó. Teszted is később lett pozitív?

2. Elhalt terhesség vagy nem élő terhesség. Amíg nincs embrió, sajnos nem lehet tudni.

Tudom, nem lettél előrébb. Én jó példa vagyok, hogy a lphetetlenből is lehet baba, bár én nem figyelgettem az ovumat és a ciklusom is hosszabb a normálnál.

#1 voltam

2020. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért mentem ilyen korán, mert túl vagyok egy vetélésen es most is véreztem.
2020. okt. 14. 17:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. okt. 14. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Totál fölös korán menni....a vetélés sem indok... nincs az az élő ember aki megtudná előzni. Pozi teszt után dokinak telefon és ír progit. De alapvetően a vizsgálatnak nem sok értelme van. 6. Hét végén elég, ha megnézik, akkor már minden biztos. Az elején a dokik is annyit tudnak mondani, hogy talán...ezzel senki nincs előrébb és mehet a stresszelés.


Tudom nehéz, voltam én is cifra helyzetben első terhességgel ami rosszul végződött...rádásul éveket vártunk rá, de a következőnél így is kivártam a biztosat.


De ilyenkor semmit nem lehet tenni..progit szedni vérzés esetén aztán türelemmel várni és kb 7. Hét elején menni uh-ra. Az idő dönti csak el. Kitartás és kívánom a legjobbakat.

2020. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem augusztus 28án volt meg utoljára. Aszerint 6+6nál járok. Tegnap voltam dokinál, csak egy 20mm-es petezsákot látott, és 1x azt mondta lát benne szikhólyagot, egyszer azt, hogy nem.

Azt mondta ez azért van, mert nagyon korai a terhesség, későn foganhatott, most olyan 4-5hetesnek felel ez meg.

1hét mulva megyek vissza.

2020. okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál 5,3x7,3 a petezsák, még mindig csak petezsák :(
2020. okt. 15. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:
És nem mondott valamit a doki? Hogy mit gondol?
2020. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!