KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » HalvĂĄny pozi? Szerinteteeek? đŸ€ž

HalvĂĄny pozi? Szerinteteeek? đŸ€ž

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2020. okt. 19. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Én, ezt negatĂ­vnak lĂĄtom. 2 nap mĂșlva ismĂ©telj.
2020. okt. 19. 08:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/18 anonim ***** vĂĄlasza:
76%
Késik mår? Vagy mikor kellene megjönnie?
2020. okt. 19. 08:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ma van a nem vĂĄrt napja :)
2020. okt. 19. 08:22
 4/18 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
SzemĂ©lyes tapasztalatom, hogy az ilyenek negatĂ­vak. MĂĄr amikor meglĂĄtom, hogy valaki mĂłdosĂ­totta a kĂ©pet, akĂĄr fĂ©nnyel, akĂĄr fekete-fehĂ©rben, vagy negatĂ­vban, tudom, hogy nem lĂĄtszik elĂ©ggĂ© ahhoz, hogy pozitĂ­v legyen. Nem akarlak bĂĄntani, Ă©n is ilyen remĂ©nykedƑs vagyok, de ez jelenleg egy negatĂ­v teszt. A pozitĂ­v egyrĂ©szt azonnal lĂĄtszik, mĂĄsrĂ©szt nme kell mĂĄsodvĂ©lemĂ©nyt kĂ©rned hozzĂĄ, mert nyilvĂĄnvalĂł lesz.
2020. okt. 19. 08:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/18 anonim ***** vĂĄlasza:
85%
Ez egy negatĂ­v teszt, sajnĂĄlom.
2020. okt. 19. 08:31
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/18 anonim ***** vĂĄlasza:
81%
Ha jĂłl lĂĄtom ez 10-es facelle, Ă©s ez negatĂ­v kĂ©p alapjĂĄn. Tesztelj kĂ©t nap mĂșlva, hĂĄtha az ovulĂĄciĂł csĂșszott, de ez a teszt elĂ©g megbĂ­zhatĂł, szĂłval ha pontos a ciklusod, ne Ă©ld bele magad. A hĂĄrom nappal menses elƑtt nĂĄlam halvĂĄny de egyĂ©rtelmƱ pozitĂ­v volt.
2020. okt. 19. 08:36
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/18 anonim ***** vĂĄlasza:
92%

Sajnos tĂ©nyleg negatĂ­v,a reagens helye ĂŒtött ĂĄt. Sokkal szĂ©lesebbnek is kellene lennie.

Ennek ellenĂ©re amĂ­g nem jön meg bĂĄrmi lehet, nekem 10es Predictor negatĂ­v volt nemvĂĄrt napjĂĄn, 4-5 nap kĂ©sĂ©snĂ©l lett pozitĂ­v, nem hittem el. Holnap vagyok 19 hetes đŸ„°

2020. okt. 19. 08:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a felfelé kezecske :)
2020. okt. 19. 08:40
 9/18 anonim ***** vĂĄlasza:
79%
LĂĄtom amit lĂĄtsz, de nekem kĂ©tszer is 4 nappal nem vĂĄrt elƑtt lett ilyen. Egyszer sikeres terhessĂ©g lett belƑle mĂĄsodszor egy kĂ©miai. Ha biztos vagy az ovudban, akkor ez sajnos egyĂ©rtelmƱen negatĂ­v. Ez nagyon Ă©rzĂ©keny teszt, nem vĂĄrt napjĂĄn mĂĄr csodaszĂ©p lenne, ha terhes lennĂ©l. De, ha van, hogy hosszabb ciklusaid vannak, akkor lehet remĂ©nykedni, hogy kĂ©sƑbb volt ovud Ă©s akkor mĂ©g nem kĂ©sik. BĂĄr elĂ©g szĂŒrkĂ©s az a mĂĄsodik csĂ­k, nekem mindkĂ©tszer szĂ©p szĂ­nes volt, hasonlĂłan halvĂĄnyan Ă©s itt is mindneki pozinak mondta. Csak ebbƑl gondolom, hogy sajnos a tied az negatĂ­v.
2020. okt. 19. 09:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/18 anonim ***** vĂĄlasza:
48%
De ez hol pozitĂ­v? En semmit nem lĂĄtok.
2020. okt. 19. 11:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!