Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 1 év sikertelen teherbees...

Akik 1 év sikertelen teherbeesés után fordultak orvoshoz, mit állapítottak meg nálatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Rendszertelen volt a ciklusom, így Clostilbegyt Norcolut kombóval sikerült teherbe esni.
2020. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Semmit 🙂 másfél év után fogant meg a babánk.

Azért hozzáteszem 37 évesek voltunk.

2020. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A pajzsmirigy alulmukodesrol mar tudtunk. Minden mas vizsgalat hormon, atjarhatosagi, sperma normal tartomanyban.
2020. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már tudtam, hogy PCOS-em van, nem is volt egyáltalán peteérésem, de nem volt még nagyon sietős a dolog nálunk, így egy évig úgy voltunk vele, hogy ha sikerül, akkor sikerül, de nem a teherbeesés körül forgott minden gondolatunk. Kicsit több mint egy év után fordultunk orvoshoz. Mivel tudtuk, hogy nálam van a gond és azt is tudtuk, hogy mi a probléma, így azonnal kaptam gyógyszert (letrozol) és a 3. gyógyszeres ciklusban sikerült is teherbe esnem :)
2020. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony spermaszám, letapadt petevezetők, enyhe pajzsmirigy alulműködés, miómák.


Nem kaptunk semmiféle kezelést, rögtön lombikra akartak küldeni. Nem mentünk.

3,5 év után (amikor már megérett bennünk, hogy talán bevállaljuk a lombikot is, csak legyen már baba) spontán sikerült.


33N, 9+2 hkm 😊

2020. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!