Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32 napos ciklusnál mikor...

32 napos ciklusnál mikor menjek dokihoz, mikor lesz tutira szivhang?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
KB 2 hétre rá. Ha meg 100%-ra szeretnéd, akkor 3 hétre rá. Ilyenkor egy egy nap is nagyon sokat számít... lehet 14 nap múlva még nincs szívhang, de 15 nap múlva igen. Ha fixen tudod az ovud napját, akkor 6. héten, tehát 2 héttel a nem várt után már kell legyen szívhang. Sok sikert :)
2020. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, csak ez hosszú ciklusnál is igaz? Napokkal később ban csak ovu egy ilyen hosszú ciklusnál :(

Közben meg parázok, hogy nehogy baj legyen. Az is bennen van, hogy feleslegesen sem akarok menni, túl korán. Nem tudom...

2020. okt. 19. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Igen így mondtam. Nekem is 32 napos volt ami egyébként nem hosszú ciklus. 6+3nál mentem ami nem várt után 2hét 3 nap. 6+1-nek felelt meg és 3mm-es embrió volt szívcsőpulzálással.
2020. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj értelek! Köszi a tanácsot! :)

Azt hittem ez hosszúnak számít. :)

2020. okt. 19. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 32 napos, 18.napom volt ovum, 6+2 hetesen 5mm embrió szívhanggal :)
2020. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oh, köszi :)

Akkor ha november elejére kérek időpontot jó vagyok? :)

2020. okt. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!