Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióma eltávolító műtét után...

Mióma eltávolító műtét után ki mikor kezdett el (újra) próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 11:57
 1/8 anonim válasza:
Szeptember eleji műtét után 5 hét kihagyás, majd decemberben lett pozitív a teszt.
2020. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Laparoszkópos műtét volt? És hol helyezkedett a miomád?
2020. okt. 22. 14:07
 3/8 anonim válasza:
3 volt összesen, 2 a méhfalban, 1 pedig kivül.Igen, laparoszkópiás műtét volt.
2020. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem féltél ha öt hét szünet után mondjuk azonnal össze jött volna a baba, hogy a heged a méhedben sérül ahogy nő a méh? Vagy az orvosod mit mondott?
2020. okt. 22. 17:27
 5/8 anonim válasza:
Nekem 4 hét szünetet javasoltak, szerencsére nem volt semmilyen komplikáció,nagyon gyorsan regenerálódtam.Kontroll utàn zöld utat kaptunk, megbíztam az orvosomban. Akkor 38 éves voltam és nem is gondoltuk, hogy majd gyorsan érkezik a baba,de így lett. Teljesen problémamentes terhesség volt, császárral a végén (erre viszont a műtét miatt volt szüksèg).
2020. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem most szeptemberben volt a műtét és egy miomat vett ki a méhfalból. Nagy volt (5cm). Nekem fél év szünetet mondott a heg miatt. Azt nekem is mondta ha szülök akkor csak császárral. Amúgy én is mostmár teljesen jól vagyok és nem is volt komplikáció. Így lehet év végén mi is elkezdünk újra próbálkozni
2020. okt. 22. 21:17
 7/8 anonim válasza:

Nekem 3 ennél kisebb volt, de mivel harom helyen vágtak, gondolom igazábol nagyjából ugyanaz a helyzet a hegek tekintetében. Egyébként ahány orvos, annyi válasz. Barátnőmnek 6 hetet mondtak ugyanilyen műtét után. A fél évet én személy szerint túlzásnak gondolom. Anno egy vetélésem után 3 orvos 3 félét javasolt, az azonnali próbálkozástól a fél évig. Én rábíztam magam a testemre.

Szerintem te is érezni fogod, mikor vagy kész rá. ( Egyébként egy ismerős orvos szerint műtét után hamar érkeznek a babák.Legyen így, drukkolok nektek!)


A császárról is megoszlanak a vélemények miómaeltávolítás után, nekem a kórházban azt mondták, hogy semmi szükség nem lett volna a nagyműtétre...Érdemes körüljárni, ha természetes szülést szeretnél.

2020. okt. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat! Nekem is volt egy vetelesem és én is több félét hallottam orvosoktól. Mi 3 hónapot vártunk akkor. Most úgy érzem már teljesen készen állok lelkileg testileg a próbálkozásra. Szóval következő hónaptól bele adunk mindent. Nektek is sok sikert!
2020. okt. 23. 07:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!