Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milye babás tünetek lehetnek...

Milye babás tünetek lehetnek a NEM várt előtt pár nappal?

Figyelt kérdés

A mindjárt megjön érzés jó vagy nem?Milyen tünetekből sejthetem, hogy nem fog megjönni?

Tüneteim: feszül a cicim, krémes foylásom van, megjön érzés, könnyen meghatódom, RENGETEGET alszom/aludnék


2008. nov. 28. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ja ezek a tunetek, a terhesegnek! de meg ez akkor sem biztos hogy terheseg, tesztelj es tobbet fogsz tudni!
2008. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
reggel teszteltem egy negatívta.. :(
2008. nov. 28. 22:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, mit jelent az, hogy meghatodsz, ilyet meg nem hallottam terhes tunetkent.

Nekem hanyingerem volt, es szedultem. Ezek voltak a terhesseg jelei. A mellem akkor feszul, amikor megjon.

Es ha neked is feszul, valamint megjon erzesed van, akkor szerintem megjon, de miota probalkoztok? Ne stresszelj, ez nagyon fontos!

2008. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Pl: volt a tévében az óvodás buszbaleset, na megkönnyeztem. A kislányomnál (aki két éves) is könnyen meghatódtam az elején. Hányingerem sosem volt az első terhességemnél, csak a fáradékonyság meg a meghatódás.

Ma teszteltem egy negatívat (hétfőre nem várom), azért vagyok bizonytalan, mert oké, ha negatív, de akkor mik ezek a tünetek????Lehet, hogy korai volt a teszt?

2008. nov. 28. 22:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja ez az első hónap amikor próbálkozunk, de a kislányunknál is elsőre sikerült, csak most megzavart a mai negatív teszt.
2008. nov. 28. 22:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha amugy minden normalis nalad, akkor tenyleg lehet hogy baba lesz, ha most mashogy erzed magadat, mint maskor. Lehet, hogy korai meg a teszt, es nem mutatja ki. Vegyel tobbet, olcsobbat, tobb felet, en ugy szoktam. Mert orvoshoz sem futkozhat az ember mindig, legalabbis en nem szoktam.
2008. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

ha a teszted negativ lett, akkor nem valoszinu a terheseg! mivel menszi elott par nappal mar kimutassa,a terheseget, nekem is van egy masfel eves kislanyom es menszi elott teszteltem vele egy par nappal es pozitiv lett, es szeretnenk mi is neki kistestvert de mar mi honapok ota probalkozunk es nem jott meg eddig osze sajnos(a lanyom szinte elsore sikerult),ugy hogy ha nem jonne osze, egybol mint ahogyan irtad is hogy a lanyod elsore sikerult akkor se keresedjel el, majd oszejon! en pl voltam a dokinal is akinel szultem, mondtam neki a helyzetunket hogy probalkozunk stb ennyi es ennyi ideje azt mondta ne aggodjak teljesen normalis ha egybol nem jon osze!szoval nyugi:)

sok sikert!

2008. nov. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja amugy az elso valasziro voltam:)
2008. nov. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a baj, hogy nem tudok semmit a tesztekről, és most bekevart a negatív. A kislányunknál szülészet gyakorlaton voltam és hasi ultrahangozni tanultunk éppen rajtam, mikor "megtaláltuk" őt 6 hetesen.. :) Szóval én csak miután az UH-on megláttuk aztán teszteltem pozitívat 6 hetesen. Ezért nem tudom, soha nem is foglalkoztam vele, hogy mikor lehet/érdemes tesztelni...Köszi a választ és a bíztatást, majd megírom mi lett..Szép 7végét!
2008. nov. 29. 08:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha hétfőre nem várod, akkor még semmit nem jelent a negatív teszt. Hétfőn reggeli vizeletből próbáld,akkor már nagyobb az esély, h kimutatja, de még az se 100%. Kimaradás után 2-3 nappal már van a legnagyobb esélye, de persze attól is függ, milyen érzékeny teszttel csinálod. Mert mondjuk egy 10es érzékenységű qupido már mensi előtt is "jelezhet", míg egy 20-25ös, csak később.
2008. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!