Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napja késik a teszt negativ!...

Peppuh kérdése:

7napja késik a teszt negativ! Lehet hogy a teszt nem mutatja?

Figyelt kérdés
29napos ciklusom van 3honapja elvileg 7.en volt ovum elotte 2nappal egyutt voltunk parommal 21.en lett volna a nemvart de nem is jott mai napig sem de a teszt negativ! Van remény hogy baba van a dologban de a teszt nem mutatja?hormon vizsg voltam mult heten 21.napin eredmeny meg nincs!pajzsmirigy felulmukodesem van azt mar tudom regota. Valaki? Tanacs?

2020. okt. 26. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az ovulációt honnan tudod? csak mobil appról (akkor egyáltalán nem biztos), vagy követted UH-val/hőmérőzés+ovuteszt kombóval? Ha az utóbbi, van esélyed rá, hogy esetleg csak alacsony a hCG a szervezetedben, de ennyi idő elteltével én inkább arra gyanakodom, hogy valójában nem volt peteérésed, ezért késik. De szurkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd/szeretnétek!
2020. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazabol erezni szoktam mindig amikor peteeresem van.nem homerozok es stb. Egyebkent 2honapja eszem a 100%os mehpempot!ma sem jott meg semmi arra utolo jel hogy meg akarna jonni elotte 2nappal mar azert szokott fajni a hasam es altalaban utana 2napra ra meg is szokott jonni..de most semmi.. 16.an is egyutt voltunk a parommal lehet az a masik alternativa? Lehet meg is nem akkor volt pém amikor ereztem? Lehet kesobb?ha tovabbra sem jon meg ezt a hetet megvarom es tesztelek aztan ha negaiv es nem is jon meg beszelek a dokimmal..nem elem bele magam mert tavaj aprilisban volt mehenkivulim es azota se sikerult szoval lesz ami lesz..koszonom hogy irtal :)
2020. okt. 27. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kivizsgaltak teljesen, huvelyi ultrahang is volt? Nekem az utolso menstruaciom kesett egy hetet, vegig negativat teszteltem, es kiderult h ciszta volt a dologban sajnos.
2020. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem 3.napi vetvetel volt utana 21.napi de nem volt huvelyi uh ..csak vervetel ..az eredmeny nincs meg kesz mert conorona miatt multhet keddtol zarva volt a praxis ..igy a heten kell erdeklodni de ma meg nem valaszolt a dokim .. egyenlore varok ..tesztet sem csinalok probalok turelmes lenni
2020. okt. 27. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahangon latott cisztat. Es ezert kesett. Ra par napra megjott, visszamentem kontrollra es mar nem volt ott. Ha csinalsz most tesztet es negativ akkor lehet ez van a dologban, mert elmeletileg! mostanra a babat minden tesztnek mutatni kene. Gyakorlatilag meg barmi lehetseges amig meg nem jon:)
2020. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bizom benne hogy csak kesobb volt pém és azert kesik..bar eddig nem volt ilyen hogy ennyit kessen sose csak amikor terhes voltam csak sajnos az mehen kivuli volt..viszont azt is mutatta a teszt ...szoval nem tudom ..alirol rendeltem kazettas tesztet es azzal teszteltem lehet a teszt a hibas vagy le volt jarva nem tudom ..bizakodo vagyok 4 eve varom a csodat ..
2020. okt. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!