Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki kb.9 dpo.tól tesztelt...

Aki kb.9 dpo.tól tesztelt minden nap megmutatná/elmondaná hogyan erősödött vagy mikor lett láthatóan pozitív a tesztje?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kezdtem a 9. dpon de azt láthatod, hogy úgy is negatív lett volna. Az erősödés üteme azért látszik. Facelle teszt. De rég is volt, most lesz 4 éve, hogy a kép készült :)


[link]

2020. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én csináltam egy 10-es one stepet a 10. dpo-n, amin mintha lett volna valami, de aztán rájöttem, hogy hómező volt, másnap tünetek miatt tesztelte. Facelle 10-es meg X-epil 25-ös tesztekkel. X-epilen csak derengett, de az is látszik egyértelművé csak a 15. dpo-n a nem várt napján vált!

2020. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Próbálom kitalálni melyik nap teszteljek legkorábban,hátha végre 2 csík lesz :)

2020. okt. 27. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Semmi értelme a 9.-en tesztelni, komolyan, az a gyerek szinte még be sem ágyazódott.


Értem, hogy várjátok a pozitív tesztet, de azért ne menjen már el az eszetek közben.

2020. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tesztelek a 9.dpo.n.

Azért írtam ezt a napot mert itt azt látom,hogy akkor kezdi szinte mindenki.

2020. okt. 27. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez mennyire általános, de nekem reggeli vizeletből, ugyanaz a fajta teszt első alkalommal erős pozitív lett, rá 4 napra gyengébb. Aggódtam is miatta, de nem jelzett semmi gondot, már 30 hetesek vagyunk. Szóval szerintem nem biztos, hogy idővel erősödik, több dologtól is függ. De úgy tudom, a menstruáció elmaradása előtt nem érdemes tesztelni még a nagyon érzékeny tesztekkel sem.
2020. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ilyenkor napok is számítanak a legjobb, ha 12.dpo-n tesztelsz először.


Mivel az lh csúcs után 36 órán belül van repedés majd max 24 órát élhet a petesejt....na ezért van, hogy van akinek dereng valami korábban, hiszen ezek max értékek, de lehet, hogy valakinek pár óra alatt lezajlik minden és így akár 2 nap eltérés is lesz másokhoz képest. De az soha nem az átlag. Azért a 9.dpo-hoz szuper csillagállás kell, hogy minden pöccre sikerüljön....és ugye nem szabad a legritkább esetet alapul venni. 2 nappal nem várt előtt egy 10es tesztet már nem butaság megpróbálni, nagy átlagban akkor már mutatja, de ehhez tudni kell az lh csúcs napját. Ha tudod és valóban 12. Dpon csinálod, terhesség esetén 95%ban mutatni fogja.


Sok sikert és bocsánat, ha kicsit katyvasz lett az irományom.

2020. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Értem :)

Szinte biztos,hogy 17.én volt ovulációm.

2020. okt. 27. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 9 dpon(és tuti, hogy 9), egész szép pozitív tesztem volt. [link]

Annyi, hogy ugyanolyan tesztet nrm csináltam mint ez, de sztem nem túl gyors ütemben erősödött. Mindjárt keresek még képet.

2020. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez volt a 10.dpo [link]

és ez a 13.dpon utána. [link]

2020. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!