Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babával próbálkozunk.Érdemes...

Babával próbálkozunk.Érdemes ovulációs tesztet használni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy évig nem jön össze, ráérsz utána. Addig csak felesleges stressz.
2020. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
41 éves vagyok, ez lemaradt.
2020. okt. 28. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Persze, ha babát akartok, jó tudni, melyik az a 24 óra amikor sikerülhet...

Én 5. Hónapban kezdtem ovu tesztelni, a 7.ben össze is jött. Előtte én is úgy voltam vele, hogy ráér, érre kiderült, hogy a 16-17. Napon vagyok termékeny. Mi még a 14.-15.re koncentráltunk.

2020. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

A hiszti helyett miért nem vagytok együtt minden nap, mint egy normális szerelmes par?


"jók" ezek a hőmérő, ovu teszt es tarsai, de elfelejtitek a legfontosabbat. Dugni kell.

2020. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek egyértelmű jelei az ovulációnak, akkor érdemes csinálni..
2020. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Mint egy “normális szerelmes pár”?

Ezen felnevettem. Hogyan jön ez ide? 😄😄😄 Honnan tudod hogy hányszor bújnak össze és ha nem minden nap akkor mi az oka. Istenem.

Tudod létezik szerelem úgy is, ha nem minden nap bújnak össze a párok. Annyi oka lehet. Eltérő munkarendek, meglévő gyerek napi rutinja, bármi. Ja és létezik olyan is, hogy egy párnak a libidója heti 2 alkalomba sűrűsödik. És akkor mi van? Semmi.

2020. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem 24 óra a termékenységi ablak, hanem 5 nap. A 24 óra a tüszőrepedés után van. Nagyobb eséllyel sikerül, ha előtte vagytok együtt, mert a spermiumoknak meg is kell ám érkezni addig. Első gyermek? Voltál már valamilyen vizsgálaton? Az lh teszt csak azt mutatja, hogy van-e lh hormon emelkedés, ami elindítja a tüszőrepedést. Azt, hogy ez tényleg meg is történt, a petesejt kiszabadult-e a vélt ovulációt követően 7. napon (28 napos ciklus 21.napján) levett progeszteron mutatja.

Persze, ha már van gyermeked és igazolt az ovuláció, akkor segítség lehet. De az is jó, ha a ciklus 9. napjától 2 naponta együtt vagytok.

Ha nincs még gyermeked és ez az első, feltétlen menj egy hormon panelra minimum. Kezdj el szedni valamilyen terhes vitamint, d-vitamin, szelén, omega-3, e-vitamin (400 mg), Q10, aspirin protect 100 mg.

Sok sikert!

2020. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek babát, ahelyett hogy rá stresszeltek az ovu teszttel érdemes egy kivizsgálást kérni a dokitól és lehetőleg a ciklus közepén, hogy lássa van e peteérés. És emellett érdemes minden második - harmadik nap együtt lenni, persze ha gyakrabban jól esik akkor hajrá. Amúgy a spermiumok 48 óráig is termékenyek.
2020. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!