Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így már kizárt a terhesség?

Így már kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
1-2 percig védekezés nélkül voltunk együtt párommal, nem ment el bennem. Késik a menzeszem 2 hete. Teszteltem hármat, mindegyik negatív. Más áll a dologban, igaz? Nem vagyok stresszelős, megyek orvoshoz is, mert ez nem normális szerintem, hogy ennyit késik, és teszt negatív, csak érdeklődöm addig, hogy kinek mi volt a tapasztalata.

2020. okt. 28. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltatok együtt és ahhoz képest mikor teszteltél?
2020. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utolsó menzeszem után pár nappal. Kimaradó menzesz napján, illetve 2 napja. Mindkettő negatív.
2020. okt. 28. 20:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Kimaradó menzesz előtt is teszteltem egyet de az szerintem nem számít amúgysem.
2020. okt. 28. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Az is negatív volt.
2020. okt. 28. 20:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán még annyit tudok hozzáfűzni, hogy pár napja nagyon kevés barnás csepp volt, és tettem is be betétet, de semmi nem történt azóta, és el is múlt
2020. okt. 28. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2020. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt a szervezetedben lévő hcg szintre reagál, ami csak terhesség, vagy egy bizonyos ritka típusú ciszta hatására termelődik. Ha negatív a teszt, nincs benned humán gondotroopin hormon (jól írtam...?
2020. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciszta is lehet. Nekem attol kesett 2 3 heteket 😏
2020. okt. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!