Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódás, vagy sem?

Ez lehet beágyazódás, vagy sem?

Figyelt kérdés

7 nap múlva kellene megjönnie.

Tegnapelőtt este fájdogált a hasam, de ilyen szokott lenni máskor is, hogy kb egy héttel hamarabb már jelez a testem.

Tegnap azt hittem megjött, mert mikor napközben elmentem mosdóba, picit rózsaszínes lett a wc papír, így hát betettem egy tampont.

Este kivettem és 1-2 cseppnyi volt csak rajta, de sokkal halványabb színe volt.

Estére szintén tettem be tampont, gondoltam majd beindul.

Reggel, amikor kivettem, szintén szinte üres volt, szintén 1-2 cseppnyi rózsaszín váladék.

A hasam este szúrkált picit, illetve most is, de nem vészes, nem olyan erős, mint menstruáció alatt, olyankor a derekam is eléggé sajog.

Úgy olvastam, hogy a beágyazódás okozta "vérzés" maximum néhány órán át tart és alig észrevehető.

Nos, ez így már nem néhány óra ugye, tegnap délután óta "tart", a reggeli elég frissnek tűnt, bár ki tudja..

Mit gondoltok, ez állhat a háttérben, vagy más?

1-2 nap +/- eltérést leszámítva elég rendszeres a menstruációm mióta az eszemet tudom (25 éves vagyok)és ilyet még nem tapasztaltam, hogy előtte kb egy héttel ilyen történik.

Ha megjött volna, azt tudnám, mert sokkal erősebb szokott lenni ennél, úgyhogy ez nem csak az első nap "gyengesége".

Kicsit aggódom, hogy mi lehet ez.

Szerintetek?


2020. okt. 30. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hormongondtól terhességig, méhszájsebig, bármilyen betegségig bármi lehet. 7 nap múlva kiderül. NINCS olyan tünet ami 100%-ban terhességre vonatkozik. Sőt minden tünet tök egyforma ovu, mensi, és terhesség esetén :) Lehetetlen megmondani mi áll a háttérben, mindent ugye a homronok okoznak, a köztes vérzések, mensi előtti barnázás mindig alacsony progi miatt van, tehát, ha pozi tesztelnél egy hét múlva, akkor is érdemes lenne progit nézetni és kérni pótlást. Mert a mensin kívüli vérzés SOHA nem normális jelenség.


Mielőbbi sikert kívánok és légy türelmes. Manapság szex után már mindenki a tüneteket lesi, pár éve még csak a késő mensi volt az amikor eszébe jutott az embernek, hogy talán terhes :D Nyugiiii! :D

2020. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7 nappal mensi előtt nincs beágyazódás, mástól vérzel.
2020. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!