Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki homerozik? nem vart napjan?

Aki homerozik? nem vart napjan?

Figyelt kérdés
36,8, huvelyben merem. Utalhat babara?
2020. okt. 30. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Muti képet!
2020. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Légyszi nekem is.
2020. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem homeroztem egesz honapban. Nem tudtam. nincs hogorben. 36,3 volt az alaphom a ciklus 4ik napja. ennyit tudok
2020. okt. 30. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretnéd hogy arra utaljon?
2020. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, mert ha felment mondjuk 37°C-ra, akkor lehet, hogy jön lefelé. Előrfordulhat, hogy te az a típus vagy, hogy akkor esik le 1-2 nap múlva, miután megjött (mert ilyen is van). De az is lehet, hogy később volt peteérésed, és hiába a nem várt napja, még csak pl. 9-10. dpo. Szóval bármire utalhat, ha 1-2 napon belül nem jön meg, és fent van a hő, én tesztelnék. Ha meg nem sikeres a hónap, akkor jövő hónaptól rendesen neki kell állni, mert minden szervezet más, és 2 értékből nem tudunk segíteni, ehhez tényleg kell a görbe.
2020. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 36,8-ig szokott fölmenni, és nem jön le csak mikor már megjött a mensim. Szóval ennyi infóból még nem lehet megmondani, bármi lehet.
2020. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztet csinálj. Ebből ember nincs aki megállapítja.
2020. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni egy mérésből. Ciklus második felében ugyan annyi a hő baba nélkül mint babával... annyi a különbség, hogy nem várt napján vagy egy két nappal előtte nem esik vissza alaphőre....DE van akinek csak vérzés 2. Vagy 3. Napján megy le a hője tehát azoknak pl egyáltalán nem alkalmas a görbe lehetséges terhességi tippre.
2020. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hőmérőztem.. Nem terhesen 36.9 nem volt több!

Terhesen 37.-37.1 volt a 10.dpo után.

2020. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!