Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkeseredtünk! Fer14? Ha...

Elkeseredtünk! Fer14? Ha segített mennyi idő alatt? Mennyire növelte a spermaszámot? Lett baba?

Figyelt kérdés
A férjem spermavizsgálata megtörtént..nálam nincs gond, neki 1 millió és abból csak 100ezer mozog..nyákos stb..küldik genetikára , tenyésztésre és nézik a hormonjait..azt mondta doki nagy a gond nem lehetetlen de főleg csak lombik..de én nem vállalom a lombikot..orvos tanácsolta a Fer14-et..olvasgattam róla, de olyanok tapasztalatát várnám akiken segített. El vagyunk keseredve.Van már egy gyermekem, első házasságból, de közös babánk nincs:(
2010. aug. 9. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, miért nem vállalod alombikot??? Ilyet még nem is hallottam...

Nem akarlak elkeseriteni, meg sokan fogják javasolni, hogy szedjen mindenféle cuccokat, aztán majd csodákat láttok, de ez az eredmény gyakorlatilag nulla.

2010. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért nem vállalom mert nem lehet..nem kaphatok semmiféle hormonkezelést mivel rákos daganattal műtöttek pár éve..jelenleg tünetmentes vagyok, de orvos nem engedi!
2010. aug. 9. 18:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
férjemnek 5 millió volt a spermaszáma, (20 milliótól mondják átlagosnak). Elkezdte szedni a FER14et és 2 hónapon belül baba lett. A minősége sem volt a legjobb, de arra már nem emlékszem mi volt a gond. Valami a viszkozitással volt.
2010. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ki az andrológusotok? Mi a Keletinél voltunk anno és jófej volt a doki. Még olyanokat tanácsolt, hogy ha sokat ül, akkor hűtse időnként a herezacskóját, mert általában a túlmelegedés miatt rosszak a sperma tulajdonságai.
2010. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak..nagyon gratulálok, ez reményt ad:) gratulálok :)
2010. aug. 9. 20:20
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak..dr.Vétek L a dokija és nagyon jó szakorvos..sok tanácsot adott ő is..de mindenek előtt a Fer 14-et ajánlotta, sok betegén segített..köszi a választ
2010. aug. 9. 20:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! En is mar csak a FER14-ben bizok. Igaz kivizsgalason meg nem voltunk, mert egyszer mar sikerult teherbe esnem, de sajnos nem maradt meg. Viszont arra 7 honapot vartunk es most nem szeretnek annyit. En is szedem a baratcserjet, iszom a palastfu es cickafarkfu teakat , valamint folsavat szedek, gondoltam paromat is megprobalom kicsit "felturbozni". Hetvegen kezdi el szedni. Sztem egy probat mindenkepp meger. Foleg, hogy nalatok mar bizonyitott , hogy parodnal van a baj. Csodak mindig tortenhetnek es latod itt is van akinek bevalt. Igaz draga, de olcsobb, mint a lombik, na meg neked azt nem is lehet. Inszem? Vagy az is hasonlo elven mukodik, mint a lombik?
2010. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kettes-hármas ugyanaz volt:)


sok sikert Nektek is! Én azóta mindenkinek ajánlom. Biztos kell az is, hogy rendszeresen szedje, a férjem pl. nagyon feledékeny ezért mindig a telóját állította be, hogy be kell venni a FER14et:)


Lesz eredmény, bízz benne! 2 hónapon belül összejött a baba, most volt 1 éves a kislányunk és novemberre várjuk a fiúnkat:) a 2. teherbeeséskor már nem is kellett a FER14 kúra.

2010. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most lehet hulyenek fogtok nezni, de azon gondolkoztam, ha egy pasi beszedi a 3 honapos kurat a FER14-bol akkor annak meddig tart a hatasa? Biztos nem orokke. Mondjuk ezen mar gondolkoztam mas gyogyszerekkel, gyogynovenyekkel kapcsolatban is, mint pl. baratcserje...
2010. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért a sikeres férjnek 5 milliós spermaszáma volt, itt meg 100.000 a mozgó sperma, ami ég és föld...
2010. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!