Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt mintha újra...

Ovulációs teszt mintha újra erősödne?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem el az ovulációs teszttel monitorozni a ciklusom, viszont valószínű lecsúsztam az ovuról, mert a 16. ciklusnapon kezdtem el próbálgatni a tesztet. Általában 28-30 naposak a ciklusaim, 7 nap múlva kellene megjönnie, de most mintha megint erősödne a teszt. Szerintetek a progeszteron szint emelkedés lehet az oka, vagy a teszt túl érzékeny lehet nekem? Esetleg kevésbé érzékeny tesztet kellene kipróbálnom? A görbém is csatolom, amit szintén későn kezdtem el.


[link]


[link]


Köszi előre is!


2020. okt. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevésbé érzékenyre lesz szükséged.
2020. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 28-30 napos a ciklusod, akkor kb. 14-16. napon lehet ovu. Érdemes lenne előbb figyelgetni majd. Ez azt hiszem 20as teszt, ez is jól jelzi. Amennyiben nem lenne egy hónapban pozitív, akkor érdemes érzékennyel is próbálkozni.

A hőmérsékletet érdemes mindig 1 időben mérni, akkor többet mutat, illetve két tizedessel rendelkező hőmérőt használj.

Én mindenhol a délutáni ovutesztelést olvasom, de nekem mindig 12 óra környékén lesz nagyon erős a teszt, amúgy én is 20ast használok.

2020. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem érzékenyebb teszt biztos nem kell mert így is mindig viszonylag erősen látszódik a negatív teszt is. Majd kiváncsi leszek következő hónapban hogy ovulációkor milyen lesz :)

1 órán belül mérem mindig reggel, de nem tudok mindig ugyanakkor kelni, mert van hogy 8 ra megyek van hogy 10re és ezért nem kelnék minden nap 6kor, csak hogy percre pontosan ugyanakkor mérjem.

2020. nov. 1. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én beállítom az ébresztőt, aztán alszok utána tovább.
2020. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!